Modelių koordinatorė Beatričė Strikaitė: mados namai užaugino sparnus

Mados ir modelių pasaulis – atrodo visada ypatingas. Fotografų blykstės, minios gerbėjų, žurnalų viršeliai žavi kiekvieną. Profesionalus modelis Beatričė Strikaitė geriausiai žino šio saldaus ir ne tik saldaus gyvenimo skonį. Mergina aktyviai sukasi modelių pasaulyje ir jame yra palikusi ryškų pėdsaką.

 Šiandien Beatričė Strikaitė ne tik aktyviai užsiima modelio veikla, tačiau savo žiniomis siekia įkvėpti kitas merginas, kurios nori eiti jos pramintu keliu. Ką reiškia modelio koordinatoriaus pareigos ir kaip įkvėpti kitas siekti savo tikslo, ir, kaip atrandami sėkmingi modeliai šiandien kalbiname charizmatiškąją Beatričę Strikaitę. Merginos interviu neplaiks jūsų abejingais.  Jaukus ir šiltas pokalbis gali tapti nauja galimybe merginoms, kurios ieško savo gyvenimo kelio. Įstaisykite patogiai su kavos ar arbatos puodeliu ir šis interviu taps gražiausia akimirka.

– Jums patikėtos modelių veiklos koordinavimo pareigos, kokias naujoves žadate diegti įmonėje?  

– Visų pirma, MJ mados namai man yra naujas savęs atradimas. Iki tos dienos, kai prisijungiau į nuostabios komandos gretas, mano gyvenime kažko trūko. Dabar atradau savo vietą ir esu be galo laiminga. MJ mados namai yra dar nauja modelių agentūra, bet stipriu pamatu, kylanti. Aš tikiu tuo, ką darau, reiškiasi, tikiu ir MJ modelių namais. Atvirai sakant, tik pradėjusi dirbti  modelių namuose, sulaukiau įvairių replikų iš pašalinių asmenų, neva tai niekur nenuves, kas čia per darbas ir panašiai. Nežinau kur būčiau dabar, bet dėka įmonės direktoriaus ir dar keleto kolegų, kurie mane įkvėpė nepasiduoti aplinkai, elgtis taip, kaip liepia širdis, todėl esu čia. Tiek naujo verslo, tiek naujo darbo pradžia, yra be galo sunki. Turi užsitarnauti vardą ir vietą, dideliu darbu ir investicija. Dabar esu modelių veiklos koordinatorė, nors į įmonę atėjau kaip modelis. Turiu ilgametę modelio patirtį, ne kiek įspūdingą, o kiek įvairią, kurią pritaikau dabartinėse pareigose. Esu pasiryžusi investuoti visą savo laiką ir jėgas, kad tik MJ modelių namai iškiltų.

Modelio veiklos koordinatorės pareigose esu numačiusi didelių siekių. Svarbiausia yra žinoti tikslą, vardan ko mes darome. MJ mados namai nėra eiliniai modelių namai. Mums rūpi mūsų modeliai, mes į juos investuojame labai daug. Skiriame daug dėmesio, stengiamės juos paruošti kuo patraukliau užsakovams, padėti modeliams atsiskleisti ir sužydėti visu gražumu. Turime specialistus, modeliams rengiame mokymus, kurių metu mokome grožio paslapčių, sveikos gyvensenos ir svarbiausia pozavimo ir fotosesijų meistriškumo. Esame suinteresuoti užtikrinti kokybišką modelių parengimą.

 – Kas jums yra geras modelis ir kas juo gali tapti?

– Manau dauguma sutiktų, jog geras modelis yra mokantis pozuoti. Deja, bet mes ieškome unikalių modelių. Mums nereikia tik lėlės, ant kurios galėtume demonstruoti aprangas. Mes turime kitokį požiūrį į modelius. Mums reikia asmenybės, vien gražios išvaizdos negana. Laužome standartus, ieškome kuo įdomesnių veidų su dar įdomesniu vidumi. Tikras modelis iš dalies turi turėti teatrališkumo, mokėti įsikūnyti į reikiamą personą, pozavimu, veido išraiška, o galiausiai akimis perduoti emociją ir jausmą. Modelio darbas yra be galo sunkus. Nestandartinių pozų naudojimas yra šiuometinis topas.  Tam reikia drąsos, tikėjimo savimi, įgūdžių ir puikaus susidirbimo su fotografu, ką mes galime savo mados namuose pasiūlyti. Modelių paruošimas darbui trunka priklausomai nuo modelio asmenybės. Mes nepabijome priimti iššūkio ir surizikuoti priimdami naujas mergaites, net tada, kai nesame tikri ar ji pajėgs atsiskleisti, bet duodame šansą parodyti ką sugeba mados pasaulyje ir investuojame neišskiriant kuri turi daugiau potencialo.

– Kokia yra tikroji modelio kasdienybė?

– Modelio darbas sunkus, reikalaujantis daug dėmesio ir iš pačio modelio. Išvaizdos prisižiūrėjimas, fotosesijų planavimas, nuolatinis mokymasis kaip išnaudoti savo privalumus tinkamai. Puikus modelio pliusas jei jis moka planuoti savo laiką ir spėja suderinti mokslą, hobius ir modelio darbą. Išlaikyti harmoniją modelio gyvenime yra be galo svarbu, nuo to priklauso, kiek modelio darbas suteiks modeliui malonumo. Ne be reikalo įmonėje dirba specialistų komanda, kurie padeda modelius nukreipti tinkama linkme ir padėti išvengti chaoso. Visą investuotą laiką, jėgas atperka pasiekimai. Nuo kiekvieno modelio asmeniškai priklauso kiek jis pasieks ir uždirbs. Tai nėra būrelis ar tiesiog laiko praleidimas. Kiek savęs modelis atiduoda, kiek laiko ir noro skiria, tiek turi galimybių pasiekime.

– Jūsų top patarimai toms, kurios nori, bet bijo?

– Normalu yra bijoti įsitraukti į naują veiklą, kuri yra svetima. Bijojau ir aš, bet būdama 16metų, man padėjo draugių ir šeimos palaikymas. Prisilietusi prie naujų, man atvertų galimybių, supratau, kad reikia iš gyvenimo imti viską, ką jis duoda geriausio. Ne paslaptis, kad modelio karjera netrunka visą gyvenimą. Tad nelaukite tos akimirkos, kai suprasite jog jau per vėlu. Verta išbandyti save, galbūt be ieškant savęs mados pasaulyje save ir atrasite. Mados pasaulis atveria daug kitų galimybių,  naudingų pažinčių, tikrų draugysčių ir gali jums suteikti pačius geriausius prisiminimus.

– Parašyk laišką mums kastingai@mjmadosnamai.lt ir pasinaudok galimybe gauti auksinį bilietą į mados pasaulį. Išskirtiniai bruožai puošia, unikalios asmenybės pačios vertingiausios- jei tai tu, mes tavęs laukiame ! Atsiųsk trumpą aprašymą apie save ir pridėk keletą nuotraukų. Privalumais laikome: natūralius plaukus, išraiškingas akis, įdomius veido bruožus, natūralumo ir sveikos gyvensenos propogavimą.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: