Moderniausias kūrinys Lietuvos teatro scenoje – su Inga ir Arūnu Valinskais jau spalio 8 dieną

Arūno Valinsko ir Linos Rastokaitės pora bei Ingos Valinskienės ir Algio Ramanausko duetas nuo spalio 8 dienos „Domino“ teatro scenoje nagrinės vyrų ir moterų santykius bei ieškos atsakymo, kaip išgyventi santuokoje ir nieko nenudobti.

Režisierius Sakalas Uždavinys teatro scenai pritaikė garsaus JAV santuokos konsultanto Marko Gungoro per daugybę praktikos metų surinktus pastebėjimus apie vyrų ir moterų santykių ypatumus, kurie pasižymi ne tik šmaikščiomis įžvalgomis, bet ir praktiškai paaiškina, kodėl vyrai ir moterys tuos pačius dalykus suvokia skirtingai ir dažnai tarpusavyje nesusikalba.

„Šiuolaikinėje visuomenėje santuokos ir skyrybos tapo kasdieniu ir net banaliu reikalu. O mes – atvirkščiai, kalbame apie tai, kad santuoka – nuostabus dviejų žmonių kūrinys, geriausias puses atskleidžiantis tuomet, kai nuo sunkumų ne bėgama, o jie išnarpliojami. Visi kūrybinės grupės nariai turi po nemenką santuokinio gyvenimo stažą, todėl nekalbėsime apie tai, kas netikra – juoksimės tik iš savo pačių nesusipratimų ir atradimų santuokoje“, – sako teatro scenoje debiutuosiantis Arūnas Valinskas.

Interaktyvios komedijos „2 smegenų istorija“ scenografija, Maskvos menininkų sukurta pasinaudojant neišsemiamomis šiuolaikinių technologijų galimybėmis, šį pasirodymą pavers neabejotinai moderniausiu kūriniu Lietuvos teatro scenoje. Tai leis žiūrovams pamesti aiškią ribą tarp realybės ir iliuzijos, bei visu vyrišku ar moterišku protu pasinerti į jaudinančią ir intriguojančią kelionę po priešingos lyties pasaulį.

„Naujausių medijų ir nepaprastai gerą humoro jausmą turinčios kūrybinės trupės pagalba mums pavyko sukurti tikrai išskirtinę, interaktyvią komediją su itin svariu ir šiuolaikiniame pasaulyje svarbiu turiniu. Ši komedija apie tai, kad mes – vyrai ir moterys – be proto skirtingi. Ir tai yra nuostabu, kai tai supranti su humoru, o ne pykčiu. Mūsų antrosios pusės iš tikrųjų yra nuostabūs ir nepakartojami žmonės. Visa, kuo Jūsų partneris veda Jus iš proto, tėra nulemta skirtingo mąstymo, o ne suplanuoto sabotažo Jus įsiutinti. Būtent tai mes ir atskleisime naujojoje komedijoje“, – sako interaktyvios komedijos „2 smegenų istorija“ režisierius Sakalas Uždavinys.

Interaktyvioje komedijoje vaidina Arūnas Valinskas ir Lina Rastokaitė, Inga Valinskienė ir Algis Ramanauskas, kostiumų dailininkas – Ruslanas Rybakovas, kompozitorius – Martynas Bialobžeskis. „2 smegenų istorija“ „Domino“ teatro scenoje – nuo spalio 8 dienos. Daugiau informacijos: www.dominoteatras.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: