Mokiniai meniškais darbais puošia mokyklą

Mokiniai meniškais darbais puošia mokyklą

1027
0
DALINTIS

Panevėžio „Žemynos“ progimnazijoje visada daug dėmesio skiriama grožiui. Kad mokymosi aplinka būtų jauki, turtintų vidinį pasaulį, rūpinasi ne tik mokyklos administracija, mokytojai, bet ir patys mokiniai. Progimnazijoje daug kūrybingų, meniškos sielos vaikų, todėl čia dažnai organizuojamos įvairios mokinių parodos.

Šiuo metu mokyklos I aukšto fojė veikia aštuntokės Eglės Vaitkevičiūtės fotografijų paroda. Mergaitės fotografijose užfiksuoti žavūs gamtos vaizdai, gyvūnai, įdomios pastatų detalės. Darbų autorė teigia, jog fotografijos menas reikalauja daug kantrybės, nes nelengva surasti išskirtinį vaizdą ir meniškai jį perteikti.

Jaunajai menininkei smagu, kad savo darbais, savo pastebėtomis, įamžintomis gražiomis akimirkomis gali pasidalyti su bendramoksliais, mokytojais, mokyklos svečiais. Kūrybos ugnelė, gimusi mokykliniais metais, dažnai žmogų lydi visą gyvenimą, todėl labai svarbu, kad jos, ką tik įsižiebusios, niekas neužgesintų.

Sudarydama galimybę parodyti savo kūrybinius darbus, jais pasidžiaugti, mokykla įkvepia jauną žmogų patikėti savo svajonės išsipildymu.

Aušra Vaitkienė
Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, atstovė ryšiams su visuomene

NĖRA KOMENTARŲ

PARAŠYTI KOMENTARĄ

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.