Mokinių konferencija „Ieškau, tyrinėju, atrandu“

Vykdydamos aplinkosaugos švietimo projektus „Gyvenk sveikai ir prasmingai – 4“ ir „Žemę saugau – sveikas augu 3“, finansuojamus Panevėžio miesto savivaldybės, dvi miesto mokyklos – Beržų ir Rožyno progimnazijos, lapkričio 12 dieną Panevėžio Beržų progimnazijoje suorganizavo Panevėžio miesto ir rajono pradinių klasių mokinių konferencija „Ieškau, tyrinėju, atrandu“. Konferencijos tikslas – plėsti ir gilinti mokinių žinias apie gamtą, ekologiją ir aplinkosaugą, formuoti aplinkai palankų elgesį kasdieniame gyvenime, ugdyti ekologinį mąstymą, gebėjimą sąmoningai rūpintis savo sveikata. Į konferenciją pradinukai atvyko iš Kazimiero Paltaroko, Vytauto Mikalausko menų gimnazijų, „Saulėtekio“, Alfonso Lipniūno, „Ąžuolo“, „Vilties“, „Žemynos“ progimnazijų, gamtos, pradinės mokyklos, Panevėžio r. Pažagienių mokyklos-darželio, Velžio gimnazijos.

Konferencijos pradžioje visus pasveikino Beržų progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Macė, dainavimo studija „Spalvinukai“ (mokyt. metodininkė Vaida Ūsienė) ir Rožyno progimnazijos 8 kl. mokinės etno šokiu (mokyt. metodininkė Žaneta Malinauskienė). Konferenciją pradėjo UAB Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centro Rinkliavų administravimo ir Kontrolės padalinio vyr. vadybininkė Miglė Antanėlienė. Ji skaitė pranešimą ,,Atliekų kelionė“. Savo pranešimus pristatėPanevėžio gamtos mokyklos papildomo ugdymo pedagogė Rima Ivanauskienė – ,,Pažinkime ir stebėkime medžius“ir neformaliojo švietimo mokytoja metodininkė Valda Briedienė – ,,Teisingai rūšiuosi atliekas – saugosi save ir gamtą“. Konferencijos darbas vyko grupėse. 72 mokiniai, parengti 24 Panevėžio m. ir raj. mokytojų, pristatė 40 pranešimus. Mokiniai savo pranešimais gilinosi į sveikos mitybos, įvairių gyvybės formų egzistavimo ypatumus, globalinio atšilimo, gamtos saugojimo ir tausojimo problemas, demonstravo praktinius eksperimentus.

Konferencijos pabaigoje visiems dalyviams buvo įteikti padėkos raštai ir atminimo dovanėlės.

Organizatorės Beržų progimnazijos mokyt. metodininkė Vaida Ūsienė ir Rožyno progimnazijos mokyt. metodininkė Inga Čingienė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: