TV3 nuotr.

„Mokinukių“ mamos – apie atkakliausius dukrų gerbėjus: „Vieni keldavo juoką ir prisiminimus, o kiti – didžiulį rūpestį“

Prodiuserė, dainų autorė, vaikų popchoro „O lia lia“ bei garsiosios grupės „Mokinukės“ įkūrėja Laima Lapkauskaitė – moteris, kuri begalę savo mokinių pavertė ryškiausiomis scenos žvaigždėmis, neužgesusiomis iki pat šių dienų. O jau šį vakarą TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apie populiarią merginų grupę bei jų vadovę Laimą žiūrovai sužinos ir dar daugiau. Pasakojimais apie merginas dalinsis net jų mamos!

Charizmatiškoji Laima laidoje šypsosis – nors galėtų pasirodyti kitaip, tikrai ne visi jos mokyti vaikai lieka savo karjeros muzikos pasaulyje tęsti ir toliau. Dažniausiai, kaip sakys pati pedagogė, tai yra protingų tėvų vaikai! Taip kelią su Laima ilgą laiką toliau tęsė ir „Mokinukės“.

„Niekas nebuvo daroma specialiai – tiesiog vaikai, tie patys „O lia lia“, auga. Kai kas pasilieka, o kai kas išeina. Kai sueina 13 metų, dainuoti vaikų kolektyve jiems tampa „ne lygis“. Žiūrėjau į jas šešias ir galvojau – jau ne vaikai… Tad kaip jas pavadinti? „Mokinukės“! Pavadinimas gimė per vieną sekundę“, – pasakos L. Lapkauskaitė.

Daugelis yra girdėjęs, kad L. Lapkauskaitė – itin reikli mokytoja. Ir vis dėlto merginų grupė jai laidoje skirs vien pagyrimus. Anot grupės narės Simonos Nainės, visos Laimos merginos visuomet būdavo laimingos, sočios ir prižiūrėtos.

Laidoje žiūrovai išvys ir šios merginų grupės mamų prisiminimus. Visos jos vienbalsiai sutars – 2003 metais įkurta grupė „Mokinukės“ buvo tokia garsi, jog niekaip neatsigindavo gerbėjų! Tačiau ne visų jų dėmesys, ypač mergaičių mamos, būdavo malonus…

„Paauglystėje jos turėjo labai daug gerbėjų. Kartą, kai jos Naujų metų naktį grįžo iš koncerto, prie namų sutiko tuos pačius savo gerbėjus. Jie jas pradėjo kalbinti, tačiau jos nekalbėjo. Parėjo namo, užsidarė duris, ir tik jas berakinant išgirdau stiklų dūžį. Ateiname į virtuvę, o ten – per langą įmestas butelis… Štai kaip jas gerbėjai sutikdavo grįžtančias iš koncertų“, – laidoje pasakos Ramutė Pangonienė, Irūnos ir Inetos mama.

Dar labiau neįtikėtiną istoriją papasakos grupės narės Ievos mama. „Dabar, kai pagalvoji, vieni gerbėjai mums keldavo juoką ir prisiminimus, o kiti – didžiulį rūpestį, nes jie būdavo ne tik jų vienmečiai, bet ir gerokai vyresni, kurie likdavo po koncerto ir su mašinomis lydėdavo iki namų. O buvo ir solidžių dėdžių, kurie sėdėjo valdžioje“, – pasakos Ramutė Šinkonienė.

 

O štai Rūtos mama Margarita Žilionienė papasakos apie laikotarpį, kai merginos ėmė gudriai slėpti vakarėlius nuo savo mokytojos Laimos! Pasirodo, kad visos jos netgi turėjo slaptą sandorį su autobuso, kuriuo važiuodavo iš koncertų, vairuotoju…

Daugiau atvirų „Mokinukių“, jų mamų bei nepakeičiamos L. Lapkausakaitės pasakojimų – jau šį vakarą, laidoje „Gero vakaro šou“, 20 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: