Pixabay nuotr.

Moksleiviai kviečiami dalyvauti fotografijų konkurse ,,Panevėžys – mano miestas“

Panevėžio miesto savivaldybė jau 17 kartą kviečia moksleivius aktyviai fotografuoti ir siųsti nuotraukas Panevėžio miesto moksleivių fotografijų konkursui „Panevėžys – mano miestas“. Tam, kad savo fotografijos gebėjimus galėtų išbandyti kuo daugiau jaunųjų panevėžiečių, kviečiami dalyvauti visi bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai. 1-12 klases lankantys panevėžiečiai bus suskirstyti į 6 grupes, kurių darbus vertins komisija.

Šiemet paskelbtos trys fotografijos konkurso temos. Pirmoji tema – „Panevėžys nauju kampu. Nematytas Panevėžys“. Kviečiame moksleivius fotografuojant atskleisti, kokį neįprastą Panevėžį matote būtent jūs.

Antroji konkurso tema susijusi su šiemet minimais Aukštaitijos metais „Aukštaitijai 700. Panevėžys  – Aukštaitijos sostinė“. Kadangi 2023-ieji paskelbti Aukštaitijos metais, norima, kad tai atsispindėtų ir moksleivių nuotraukose. Tikime, kad tai bus dar vienas impulsas Panevėžyje ieškoti naujų, dar neparodytų akimirkų.

Trečioji konkurso tema  – „Mano mokykla Panevėžyje“. Jauniesiems miesto fotografams siūlome fiksuoti savo mokyklą, parodyti ją kitu kampu.

Konkursu „Panevėžys – mano miestas“ siekiama ugdyti vaikų ir jaunimo gebėjimus kurti bei meninės raiškos priemonėmis atskleisti teigiamus miesto vaizdinius, grožį, pokyčius, vaikų, jaunimo gyvenimo, mokymosi akimirkas, veiklą, tradicijas, iniciatyvas, miesto atsinaujinimą; skatinti vaikų ir jaunimo patriotiškumą, pilietiškumą, meilę gimtajam miestui, jo bendruomenei; skatinti užimtumą, neformalųjį ugdymą, neformaliojo švietimo prieinamumą, įvairovę ir kokybę; suteikti galimybę mokiniams parodyti savo kūrybinius gebėjimus, fotografijomis perteikti emociją, populiarinti fotografiją kaip saviraiškos priemonę, skatinti originalumą.

Fotografijos vertinamos atsižvelgiant į temos išpildymą, atspindėjimą, įgyvendinimą, originalumą, meninę raišką. Moksleivių darbų laukiama iki spalio 13 d. (imtinai) elektroniniu paštu svietimas@panevezys.lt. Fotografijos turi būti einamųjų metų ir atitikti konkurso nuostatus, būtina pateikti sutikimus. Konkurso nuostatus ir kitus reikalingus dokumentus rasite www.panevezys.lt – Konkursai. Vienas moksleivis gali pateikti ne daugiau kaip 10 nuotraukų.

Konkurso nugalėtojams bus įteiktos Savivaldybės atminimo dovanos ir prizai. I vietos laimėtojas bus apdovanotas 60 Eur dovanų čekiu, II – 40 Eur, o III – 20 Eur dovanų čekiu.

Išsamesnė informacija teikiama tel. (8 45) 501 388, 8 687 63097, el. paštu vilma.bartasiene@panevezys.lt,  Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Vilma Bartašienė.

Kviečiame aktyviai dalyvauti konkurse ir fotografuoti Panevėžį!

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: