Pradžia Bendruomenės naujienos Moksleivių vasaros stovyklos „Trimitas“ vėliava – pakelta

Moksleivių vasaros stovyklos „Trimitas“ vėliava – pakelta

1447
0

Vasaros sezoną pradėjo šiemet 50-uosius veiklos metus mininti moksleivių poilsio stovykla „Trimitas“, įsikūrusi Bygailių kaime, Karsakiškio seniūnijoje, Panevėžio rajone. Liepos 11 dieną vykusioje vėliavos pakėlimo šventėje dalyvavo ir stovyklautojams gerų įspūdžių linkėjo Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Algirdas Kęstutis Rimkus.

Iš visos Lietuvos atvykę per 200 vaikų stovykloje ilsėsis 10 dienų. Smagu, kad įgyvendinant Švietimo paramos fondo, Panevėžio rajono savivaldybės projektus, stovyklauti nemokamai ar už simbolinę kainą gali ir 40 socialiai remtinų vaikų.

Jaunųjų stovyklautojų laukia futbolo aikštė, klubas, maudynės Lėvens upėje, vakarai prie laužo, stalo tenisas, diskotekos, teminiai vakarai, varžybos ir daug kitų pramogų gražioje gamtos apsuptyje.

Antroji stovyklos pamaina prasidės liepos 23 dieną.

 

 

Stovyklos „Trimitas“ koordinatorė Zina Stripeikienė

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.