Moksleivius bei studentus kviečia išbandyti savo orientacinius įgūdžius

Esi aktyvus ir mėgsti iššūkius? Nori dar geriau pažinti savo gimtąjį miestą – Panevėžį? O galbūt nori dar daugiau sužinoti apie Europos sąjungą? Jei taip — Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centras kviečia Tave į gegužės 10d. vyksiančias orientacines varžybas „Orientacinės – ARKA “, skirtas paminėti Lietuvos įstojimo į Europos sąjungą dieną.

„Orientacinių – ARKA“ metu, visi 11-21 metų moksleiviai bei studentai kviečiami išbandyti savo orientacines jėgas, atrodo, puikiai pažįstamame gimtąjame mieste – Panevėžyje bei dar labiau susipažinti su Lietuvos naryste Europos sąjungoje. Orientacinės vyks kiek neįprastu formatu, nes jų metų, galėsi ne tik bėgti ar eiti pėščiomis, tačiau ir važiuoti dviračiais bei viešuoju miesto transportu. O kad būtų linksmiau – griebk šalia esančius savo draugus ir suburk juos į komandą! Kadangi, šiemet Lietuva švenčia 11-uosius narystės metus ES, norint tai paminėti, orientacinių dalyvių laukia 11 stotelių visame mieste, kuriose jų laukia linksmos bei įdomios užduotys! Orientacinių finišas – PC Babilonas – ten visų dalyvių bei svečių laukia įspūdingas koncertas, o orientacinių dalyvių bei laimėtojų — prizai!

Tad, nepamiršk registruotis, adresu: www.pmsic.lt/arka ir jau gegužės 10d., 12 val. susitinkame Laisvės aikštėje — Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centro organizuojamose orientacinėse varžybose „Orientacinės – ARKA“, kuriose Tavęs laukia gera nuotaika, neišdildomi įspūdžiai bei bendraminčių draugija!

Daugiau informacijos apie renginį, čia: https://www.facebook.com/events/872125556188077/

Lietuvos moksleivių sąjunga yra nevyriausybinė, ne pelno siekianti organizacija, savo veiklą Lietuvoje pradėjusi prieš 18 metų, tačiau Panevėžyje padalinys (MSIC) įkurtas visai neseniai. Padalinio uždavinys yra bendrauti su Panevėžio miesto ir rajono bendrojo lavinimo mokyklų moksleiviais, spręsti jų mokyklose iškilusias problemas, stengtis sukurti tvirtą ir stiprią moksleivių bendruomenę. Nors Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centras savo veiklą pradėjo tik 2014 rugsėjo mėnesį, iki šiol spėjo suorganizuoti kelis didelio mokinių susidomėjimo sulaukusius renginius, t.y. Steigiamąjį forumą, vadovų klubus, savanorių mokymus ir Regioninę Žiemos Konferenciją.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: