Mokslo ir žinių dienos šventė Panevėžio pataisos namuose

Panevėžio pataisos namų bendruomenė rugsėjo 3 d. linksmai paminėjo Mokslo ir žinių dieną. Šia proga mokines sveikino Panevėžio profesinio rengimo centro direktorius Bronislovas Sadula, Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro Panevėžio pataisos namų skyriaus mokytoja Simona Sipavičienė, Panevėžio pataisos namų administracijos atstovė Loreta Skrickienė. Svečiai mokytojams ir mokinėms linkėjo įdomių mokslo metų, nestokoti noro ieškoti, siekti, tobulėti.

2018/2019 mokslo metus įstaigoje pradėjo 144 mokinės. Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro Panevėžio pataisos namų skyriuje mokosi 83 mokinės, o Panevėžio profesinio rengimo centre – 61 mokinė. Praėjusiais mokslo metais Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro skyriuje Panevėžio pataisos namuose mokėsi 94 mokinės, Panevėžio profesinio rengimo centre – 83 moterys. Lyginat su praėjusiais metais mokinių skaičius sumažėjo. Ypač mokinių skaičius sumažėjo Panevėžio profesinio rengimo centre, nors pageidaujančių įsigyti profesinę kvalifikaciją moterų buvo daugiau nei 90, tačiau dėl Švietimo ir mokslo ministerijos mokymosi įstaigai sumažintų priėmimo kvotų pagal atskiras sritis, buvo patenkintas tik 61 nuteistosios prašymas.

Didžiausią dovaną nuteistosioms Mokslo ir žinių šventės proga padovanojo dainininkė Donalda Meiželytė. Ji įstaigoje surengė savo koncertą. Šį dainininkės pasirodymą organizavo VšĮ „Kitokia Kultūra“ vadovas Tadas Smetonis, kuris įstaigoje lankosi jau ne pirmą kartą, 2018 m. birželio mėnesį jo dėka nuteistosioms buvo organizuotas šokių maratonas.

Už nuotaikingą mokslo metų pradžią nuoširdų ačiū tariame Donaldai Meiželytei ir Tadui Smetoniui.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: