Pradžia Bendruomenės naujienos Mokykla – visų mūsų šeima!

Mokykla – visų mūsų šeima!

973
0

Gegužis – nuostabus pavasario mėnuo, bunda gamta, saulė paliečia visus savo spinduliais. Šis mėnuo dovanoja nuostabias šventes – Mamos ir Šeimos. Ne veltui Gegužis skelbiamas šeimos mėnesiu.

Ta proga Panevėžio Rožyno progimnazijoje vyksta nuostabios šventės skirtos šeimoms.

Trečiadienį gegužės 17 d.Rožyno progimnazijoje nuo ankstyvo ryto šurmuliavo vaikai. Visus ateinančius pasitiko “Tėvo pėdų kelias”, kurį perėjus laukė pasveikinimas ir skrajutė skirta Tarptautinės šeimos dienos paminėjimui. Mokyklos vestibiulyje vaikų laukė įdomi ir interaktyvi užduotis, bendras projektas “Mokykla-visų šeima!”, kurios metu reikėjo kiekvienam pasirinkus detalę rasti jos vietą ir sudėti didelį dėlionės paveikslą, kuris džiugins visus visą gegužės mėnesį.

Tėvo pėdų keliu keliavo ne tik visi vaikai, bet ir mokytojai bei Direktorė. Džiugiai nusiteikusią Direktorę pasveikino moksleivė įteikdama Rožyno progimnazijos simbolį rožę, taip pat visi mokytojai prisijungė prie bendro projekto ir padėjo sudėlioti.

Rožyno progimnazijos bibliotekos vedėja
Jovita Brinkaitė – Karalienė

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.