AINA TV - GNTV - NAUJAUSIOS ŽINIOS - 2015-07-30

Mokyklinės kuprinės reikalavimai

Panevėžio miesto savivaldybės VSB specialistė primena apie moksleivių sveikatos tikrinimo pažymas, bei mokyklinės  kuprinės reikalavimus.

Panevėžio miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro specialistai tėveliams rekomenduoja vaikų sveikatos tikrinimu pasirūpinti jau dabar. Taip bus išvengta rudens pradžioje susidarančių ilgų eilių prie gydytojų kabinetų.  Be to, keleto reikalavimų turėtų nepamiršti ir besirenkantys mokyklines kuprines.

Vaikų sveikatos patikrinimo pažymą ugdymo įstaigai privaloma pateikti kasmet, todėl Panevėžio miesto Visuomenės sveikatos biuro specialistai rekomenduoja jomis pasirūpinti iš anksto. Taip galima išvengti kiekvieną rudenį prie šeimos gydytojų, bei odontologų kabinetų susidarančių eilių.

Ugdymo įstaigai reikalinga gydytojo išrašyta pažymos forma galioja visus metus ir yra privaloma visiems ugdymo įstaigas lankantiems vaikams.

Tačiau  vasarą tėveliai turėtų pasirūpinti ne tik vaikų sveikatos tikrinimu, bet ir kuprinėmis, lydėsiančiomis vaikus visus mokslo metus, ar net ilgiau. Specialistai jas  rinktis pataria itin atidžiai, nes neretai pastebimi vaikų sveikatos sutrikimai  būtent dėl netinkamo kuprinės dėvėjimo.

 

Plačiau vaizdo reportaže.

GNTV logo2


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: