Molainiams, Stetiškiams, sodams – nauji pakuočių atliekų konteineriai

AB „Panevėžio specialus autotransportas“, siekdama sudaryti palankias sąlygas privačių valdų gyventojams rūšiuoti atliekas, naujais pakuočių atliekų konteineriais nemokamai aprūpina Molainių ir Stetiškių mikrorajonų, sodininkų bendrijų „Ąžuolas“, „Šermutas“ privačių valdų savininkus.

Kaip ir Rožyno mikrorajono gyventojams, siūlomą konteinerių komplektą sudaro:

• 120 l konteineris stiklinių pakuočių ir stiklo atliekoms surinkti;

• 240 l konteineris visų rūšių pakuočių (popieriaus, plastikinės, metalinės, kombinuotos) atliekoms ir kitoms tinkamoms perdirbti antrinėms žaliavoms.

Konteineriai ne tik dalijami, bet ir bus išvežami nemokamai kiekvienam privačios valdos savininkui, kuris su AB „Panevėžio specialus autotransportas“ yra sudaręs sutartį.

Gyventojai konteinerius gali gauti šiais būdais:

1. Dalijant konteinerius – jie bus pristatyti į namus. Konteineriai dalijami iki birželio 26 d. darbo dienomis 14–20 val.;

2. Užsiregistravę Užsakymų priėmimo poskyrio tel.: 58 65 23, 43 64 45 ar el. paštu uzsakymai@psa.lt (konteinerius gausite sutartu laiku);

3. Atvykę į AB „Panevėžio specialus autotransportas“ Užsakymų priėmimo poskyrį (Pilėnų g. 43). Konteineriai išduodami pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 7.30 iki 16.30 val., penktadieniais nuo 7.30 iki 15.15 val., pietų pertrauka 11.30–12.15 val.

Gyventojams išdalyti konteineriai (išskyrus stiklo) pirmąkart bus išvežami birželio 30 d., vėliau – pagal grafiką.

Papildoma informacija teikiama nurodytais Užsakymų priėmimo poskyrio tel. ir el. paštu.

Konteineriais aprūpinus Molainių, Stetiškių kvartalų ir sodininkų bendrijų privačių valdų gyventojus, sistema bus plečiama ir kituose Panevėžio privačių valdų kvartaluose. Apie tai gyventojai bus informuojami papildomai.

2015 m. planuojama išdalyti 5000 pakuočių atliekų konteinerių komplektų.

Pirmieji jais aprūpinti Rožyno gyventojai. Jų valdose pastatyta 1850 komplektų.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: