Molėtų lobių skrynia – atverta (fotoreportažas)

Molėtų vardo kilmės legenda byloja, kad važiavęs per molingas žemes ponas ir vežęsis skrynią su auksu. Įklimpęs, šūkavęs: molis, molis! Taip atsirado Molėtų vardas, o kur lobiai dingo, istorija nutyli… Puikus metas juos atrasti!

Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras dar plačiau atveria Molėtų turizmo lobynus ir siūlo naują būdą keliauti – žaisti ir leistis į virtualią kelionę po Molėtų kraštą. Naujai startavęs žaidimas „Molėtų lobiai“ (http://zaidimas.infomoletai.lt/) kviečia patikrinti savo jėgas ir dar daugiau sužinoti apie Molėtų turizmo lobiu. Atverti didieji rajono lobynai – Ežerų žvejybos muziejus Mindūnuose ir antras aukščiausias apžvalgos bokštas saugomose teritorijose Lietuvoje, Kulionių žvaigždynas – Lietuvos etnokosmologijos muziejus, Molėtų astronomijos observatorija ir Dangaus šviesulių stebykla, Dubingiai ir miestelio smuklė (Asvejos regioninio parko lankytojų centras), Radvilų istoriją sauganti Dubingių piliavietė, Asvejos ežeras bei pats Molėtų miestas – žydų kultūros atminties ženklai, skulptūrų parkas, miesto ežerai, virtuali edukacinė erdvė „Molėtai kitaip“. Projektas finansuojamas Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA).

„Molėtų lobiai“ – tai keturių lygių žaidimas, kur kiekvienas etapas žaidėjams atsiveria po 24 valandų. Greičiausiai ir daugiausiai teisingų atsakymų pateikusiam žaidėjui atiteks pagrindinis prizas – tikro keliautojo atributas – išmanusis laikrodis. Kiti gerai pasirodę žaidėjai galės pirmieji atsiimti simbolinius žaidimo prizus – naujosios Molėtų turizmo valiutos molitų – suvenyrus. Apie laimėjimus žaidėjai naujienų sulauks gruodžio 30 d. registracijos metu nurodytais kontaktais. Žaidimas galės būti žaidžiamas ir vėliau, pasibaigus prizų dalyboms. Pirmiausia veikia kompiuterinė žaidimo versija, tačiau ateityje žaidimas bus pildomas ir pritaikytas mobiliesiems įrenginiams.

Pralaimėjusių žaidime nebus, nes kiekvienas save apdovanoti gali tikru Molėtų pažinimu atvykus į žaidime atrastą kraštą. Juk virtualiais lobiai gali būti sunku patikėti, kol nepamatai savo akimis. O dabar puikus metas saugiai planuoti kitų metų kelionių maršrutus.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: