Molėtų rajone sučiuptas sisteminės vagystės iš gyvenamųjų patalpų vykdęs įtariamasis

Pirmais šių metų mėnesiais Molėtų rajono gyventojams ypatingą nerimą kėlė Molėtų rajone, Čiulėnų seniūnijoje įvykdytos sisteminės vagystės iš gyvenamųjų patalpų.

Vagystės prasidėjo dar sausio mėnesį, kada buvo du kartus įsibrauta į tą patį gyvenamąjį namą ir pavogti žvejybos reikmenys bei maisto produktai. Vasario mėnesį įsibrauta į kitą gyvenamąjį namą ir pagrobti pinigai.

Kovo mėnesį įvykdytos dar keturios vagystės įsibraunant į gyvenamąsias patalpas. Tačiau vagišius įkliuvo įvykio vietoje, kada bandė įsibrauti antrą kartą į prieš tai apvogtą sodybą.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Molėtų rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai sulaikė įtariamą vyrą, Čiulėnų seniūnijos gyventoją. Įtariamasis prisipažino dėl nusikalstamų veikų padarymo, jam skirta kardomoji priemonė – intensyvi priežiūra įpareigojant nuolat dėvėti elektroninį stebėjimo įtaisą (apykoję).

Dėl vagysčių iš penkių sodybų pradėti ikiteisminiai tyrimai. Sučiuptam vagišiui gali būti skirtas laisvės atėmimas iki šešerių metų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: