Andrius Žukauskas fotografija iš https://www.realisbeautifulstock.lt/

Molėtų rajono gyventojams – pagalba kelyje visą parą

Molėtų kraštas – nuostabus. Gyvas – visus metus, tačiau dažniausiai vasaros periodu sulaukia daugiausia turistų, kadangi dažnas atvyksta pasigrožėti rajono vandens telkiniais. Tiesa, dažnai kelionės neatsiejamos nuo nesklandumų. Atsakingai paruošiant transporto priemonę kelionei – jie nutinka retai, tačiau susiklosčius nepalankioms kortoms – svarbu žinoti, kur galima ieškoti pagalbos.

Pagalba – visada šalia

Evakuatorius Molėtuose, kurio paslaugas teikia „Aukštaitijos vilktis“ – padės Molėtų miesto ir rajono gyventojams bei svečiams greitai susitvarkyti su situacija, kurioje jie yra. „Aukštaitijos Vilktis“ – patikima ir profesionali įmonė, kuri gali padėti greitai ir saugiai grįžti į kelią. Jie turi patyrusių operatorių komandą ir gerai prižiūrimų vilkikų ir gelbėjimo mašinų parką.

„Aukštaitijos Vilktis“ – įmonė, kuri teikia pagalbos kelyje ir buksyravimo paslaugas Aukštaitijos regione. Paslauga yra prieinama 24 valandas per parą ir gali padėti su įvairiomis transporto priemonėmis. Ne tik automobiliais, tačiau ir sunkvežimiais bei kitomis sunkiasvorėmis mašinomis.

Svarbiausia – nepanikuoti

Sustojus kelyje, ypač per atostogas, daugelis labai suirsta. Juk tikrai nėra malonu – kai kelionės apsunksta. Visgi, kad ir kokia yra sustojimo priežastis – svarbiausia yra nurimti bei ieškoti pagalbos, kuri gali padėti jums greitai tęsti savo kelionę.

Sugedus automobiliui kelyje – natūralu jausti stresą ir nerimą. Techninės pagalbos tarnybos reaguoja greitai ir efektyviai, atvyksta į įvykio vietą per trumpą laiką ir imasi spręsti problemą. Tai leidžia jums atsipalaiduoti ir žinoti, kad esate gerose rankose. Tarnybų darbuotojai yra patyrę ir kvalifikuoti profesionalai, kurie turi žinias bei įrankius reikalingus diagnozuoti ir išspręsti įvairias automobilio problemas. Jie gali greitai ir efektyviai pašalinti gedimą leisdami jums tęsti kelionę be ilgo sustojimo. Žinoma, priklausomai nuo problemos – vienu atveju gedimas gali būti šalinamas vietoje, o kitu – transporto priemonė nutempiama iki artimiausio serviso. Viskas yra daroma aptarus visas opcijas su vairuotoju.

Nuotrauka – aukstaitijosvilktis.lt

Saugumas – svarbiausia

Sugedęs automobilis kelio pakraštyje gali kelti pavojų jums ir kitiems eismo dalyviams. Techninės pagalbos tarnybos gali nuvilkti jūsų automobilį į saugią vietą ir pasirūpinti, kad galėtumėte tęsti kelionę be rūpesčių.

Sugedus kelyje – rūpinkitės ne tik savo, tačiau ir kitų kelių eismo dalyvių saugumu. Įjunkite avarinius žibintus, kad kiti eismo dalyviai jus matytų. Jei įmanoma – nuvažiuokite nuo kelio į saugią vietą, pvz., kelkraštį ar automobilių stovėjimo aikštelę. Jei negalite nuvažiuoti nuo kelio – likite automobilyje ir užrakinkite duris. Ypač – nakties metu. Galiausiai, apsivilkite atšvaitus turinčią liemenę.

Pasirūpinus savo bei kitų saugumu – paskambinkite techninės pagalbos tarnybai. „Aukštaitijos Vilktis“ yra patikima įmonė teikianti pagalbą Molėtų rajone ir visoje Aukštaitijoje +370 625 14383. Jei turite draudimą – kreipkitės į savo draudimo bendrovę.  Jei neturite mobilaus ryšio – galite pabandyti sustabdyti pravažiuojantį automobilį ir paprašyti pagalbos. Likite automobilyje ir nesistenkite patys taisyti gedimo, nebent esate tikri, ką darote.

Paruoškite savo transporto priemonę kelionei

Bet kokia ilgesnė kelionė „reikalauja“ dėmesio. Būtinai patikrinkite – ar transporto priemonė yra jai pasiruošusi. Reguliarūs patikrinimai ir techninė priežiūra padės išvengti netikėtų gedimų kelyje. Būtinai pasitikrinkite – ar mašinoje yra avarinis rinkinys. Jame privalo būti pirmosios pagalbos rinkinys, trikampis atspindintis ženklas, vilkimo lynas ir žibintuvėlis ir t.t. Iš anksto suplanuokite maršrutą ir atsižvelkite į eismo sąlygas bei oro prognozę. Tai padės išvengti netikėtų staigmenų ir sumažins stresą kelyje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: