Foto Onos Striškienės

Molėtų žmonių su negalia humoro grupė „Molėtuvka“ šventė jubiliejų

Lapkričio 29 d. Molėtuose vyko IV-asis Ypatingų  teatrų festivalis „Begasas“. Festivalį rengė Lietuvos žmonių su negalia sąjunga. Jis buvo skirtas Molėtų krašto žmonių su negalia sąjungos (LŽNS) trupės „Molėtuvka“ 20-mt metų paminėti. Renginio meno vadovė Snieguolė Dičkutė.

Festivaliu duris plačiai atvėrė Molėtų kultūros centras. Vedėjai – Vytautė Mozerienė ir Saulius Čėpla. Festivalis buvo atidarytas su maloniais muzikos garsais. Sveikino Molėtų rajono savivaldybės atstovai. Festivalis pasidėjo spektakliu „Taikos diena“. Pasirodė Vilniaus miesto LŽNS muzikinė teatro trupė MTT (vad. S.Dičkūtė, rež. S.Čepla).

„AaapČyy arba Pandemijos grimasos“ parodė Vilniaus miesto dienos centro „Šviesa“ teatro studija TTT (rež. Silvijana Bilskytė). Turiningą ir emocingą spektaklį „Elegija ir partizanams“ pagal Justino Marcinkevičiaus ir Antano Miškinio eiles, skaitydami eiles ir muzikuodami, susirinkusiems pristatė VŠĮ Lietuvos aklųjų ir silpnaregių (LAAS) Šiaurės rytų centro damos studija „Arka“ (vad. Rima Žostautienė“.

Mono spektaklį solo pantomimos etiudą „Nuodėmė“ atliko dramos teatriukas (vad. Virgis Bartkevičius). LAAS Kupiškio rajono filialo teatro trupė „Akimirka“ parodė vaizdelį „Pažinčių klubas“ (vad. Laura Rinkevičienė). Dekoracijomis ir rūbų turtingumu pasižymėjusį spektaklį „Romeo ir Džiuljeta“ suvaidino Latvijos respublikos Ogre miesto teatro trupė „Arpus Rubežam“ (vad. Zanda Vitola).

Baigiamąjį spektaklį „Kaip įmontuoti laimę“ savo jubiliejinėje šventėje suvaidino Molėtų krašto žmonių su negalia humoro grupė „Molėtuvka“ (vad. Pranas Pliuška). Kolektyvą jubiliejaus proga sveikino Molėtų savivaldybės bei Molėtų bažnyčios atstovai, Panevėžio ŽNS vadovas, draugai ir bičiuliai. Pasirodžiusių kolektyvų vadovams buvo įteiktos padėkos ir keramikiniai „Begasai“.

Festivalio dalyviai buvo vaišinami jubiliejiniu tortu ir suteikta galimybė puikiai papietauti. Vaišinantis bendrauta, ilgai neišvažiuota. Visiems puikiai grojo ir nuoširdžiai dainavo gabus jaunuolis iš Molėtų šeimos namų.

Ona Stiškienė, Panevėžys


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: