Moteriškas džemperis ir kita laisvalaikio apranga: kaip išsirinkti?

„Nėra kuo apsirengti“ – vienas dažniausių moterų teiginių, net ir renkantis laisvalaikio aprangą. Nesvarbu, esate aktyvaus ar pasyvaus laisvalaikio mėgėja – gera ir kokybiška apranga suteiks trokštamą patogumą. Vienas populiariausių rūbų – moteriškas džemperis. Tad, į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Sportiniai rūbai kasdienybėje

Laisvalaikio stilius nėra tik sportui skirti drabužiai. Tai judesių nevaržantys, ergonomiški rūbai, kurie leidžia patogiai jaustis kad ir ką nuspręstumėte veikti. Pasitelkus fantaziją, nesudėtingai sukursite išskirtinį įvaizdį – tereikia derinti tekstūras, spalvas ir sluoksniuoti drabužius. Moterų apranga vis dažniau susideda iš originalių sprendimų. Pavyzdžiui ryškiaspalvė sportinė liemenė puikiai derės ne tik su laisvalaikio kelnėmis, bet ir bus puikus priedas prie sportinio nertinio bei neleis sušalti. Dažnai šiltas moteriškas džemperis gali tapti puikiu ir netikėtu deriniu su džinsais ar net sijonu. Laisvalaikio stiliaus rūbai leis komfortiškai jaustis bet kokioje situacijoje – nuo susitikimo su draugais iki darbo. Vis dažniau kokybiška, judesių nevaržanti moterų apranga pasirenkama kai kurių profesijų atstovų.

Kas užkariauja moterų spintas?

Džemperis moterims nebėra tik sporto klubui skirtas rūbas. Tai unikali ir renesansą išgyventi stiliaus detalė. Šiltas moteriškas džemperis ne tik leis patogiai jaustis net žvarbiausią dieną, bet ir papildys kasdienį stilių. Juk jį patogu pasiimti su savimi tiek keliaujant pramogauti į gamtą, tiek vaikštinėjant miesto gatvėmis ar net darbe. Moteriškų džemperių pasiūla išties itin didelė – nuo malonių kūnui ir ergonomiškų trumpo kirpimo iki itin populiaraus oversize stiliaus. Juos lengvai priderinsite prie sijono, džinsų, tamprių, šortų ar net klasikinių kelnių. Spalvų, įvairiausių raštų, ilgių ir formų pasirinkimas leis visada atrodyti įspūdingai, bet tuo pačiu jaustis patogiai.

Kaip išsirinkti moteriška džemperį?

Renkantis džemperį svarbiausia apgalvoti, kokiu tikslu jį vilkėsite. Keliaujant, leidžiantis į pėsčiųjų žygį gamtoje ar iškylaujant pravers specialiai aktyviam laisvalaikiui sukurtas moteriškas džemperis. Jį geriausia rinktis bent vienu dydžiu didesnį. Tuomet kūnas nesušals, bus lengviau išlaikyti kūno šilumą, bet neprakaituoti. Leidžiant laiką gamtoje vertėtų atkreipti dėmesį, kad rūbas būtų pasiūtas iš kokybiškų medžiagų, turėtų patogias kišenes daiktams. Geriausia rinktis užtraukiamą, aukštu kaklu, elastingais rankogaliais šiltą moterišką džemperį. Jis bus prisitaikęs prie kūno, nevaržys judesių, bet puikiai šildys.

Na, o jei ieškote džemperio ramiems pasivaikščiojimams mieste, susitikimams su draugais ar ramiam buvimui namuose galite ieškoti drąsesnių stilistinių sprendimų. Tokiam rūbui nebus taikoma tiek daug reikalavimų. Tiesa, geriausia rinktis kokybiškų medžiagų moterišką džemperį. Tuomet drabužiu bus galima džiaugtis nesukant galvos. Pasirinkus žemės atspalvių, laisvo stiliaus džemperį bus galima nesunkiai priderinti prie įvairių kitų spintoje turimų drabužių.

Moteriški džemperiai darbui

Vis dažniau judesių nevaržančia apranga rūpinasi ir įvairių profesijų atstovai – viešbučių patarnautojai, virtuvės darbuotojai, patalpas prižiūrintys darbuotojai ir kiti. Šiltas moteriškas džemperis idealiai tinka, nes nevaržo judesių, su juo darbuotojui nešalta ir komfortiška atlikti kasdienes užduotis. Renkantis sportinį nertinį darbui reikėtų atkreipti dėmesį į gamintoją ir rinktis tuos, kurie specializuojasi profesinių rūbų gamyboje. Toks moteriškas džemperis bus sukurtas taip, kad atlieptų visus darbuotojų poreikius – nuo patogaus užsegimo, pritaikytų rankovių darbui, patogių kišenėlių ir panašiai.

Moteriški džemperiai iš tiesų yra vienas praktiškiausių laisvalaikio ir ne tik rūbų, kurie ras vietos bet kokio stiliaus gerbėjos spintoje. Svarbiausia – pasitelkti fantaziją ir išsirinkti labiausiai atspindintį jūsų gyvenimo būdą.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: