Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-09-18

„Moterys meluoja geriau“ žvaigždę laidoje apipylė bučiniais: „Noriu padėkoti prieš visą Lietuvą“

Tikriausiai visi esame girdėję posakį, kad nuo meilės iki neapykantos – tik vienas žingsnis. Tačiau aktorių pora Goda Petkutė ir Arnas Ašmonas įrodo, kad jiedu stiprus kumštis visuomet – tiek ekrane, tiek ir gyvenime. Jau šį šeštadienio vakarą aktoriai susitiks populiariausiame TV3 žaidime „galvOK“ – tik ar šilti jausmai vienas kitam neišblės ir po įtempto žaidimo?…

Goda ir Arnas išgarsėjo ne tik dėl aktorystės, bet ir dėl to, jog jų meilė persikėlė ir už ekranų ribų. Seriale „Moterys meluoja geriau“ suvaidinę porą, netrukus jie vienas kitą pamilo ir realiame gyvenime.

Tačiau šį šeštadienį, nors ir trumpam, jiems teks atsiskirti – Goda stos į žaidimo kapitono Marijono Mikutavičiaus komandą, o Arnas sukčiausius klausimus bandys įveikti su Manto Katlerio pagalba.

Laukia įtemptas žaidimas – pora vienas kitam nenorės nusileisti. Tiesa, kaip visuomet, netrūks ir linksmų akimirkų. Su M. Katleriu sulaukęs klausimo apie tai, ko vyrai pagal etiketą daryti neturėtų, Arnas privers publiką kvatoti. Pasirodo, kad aktorius yra daręs absoliučiai viską, kas išvardinta – net ir tą atvejį, kuris, deja, laikantis visų taisyklių, viešai daromas būti neturėtų…

O štai Marijonas laidoje grįš prisiminimais į tuos laikus, kai universitete yra skaitęs keletą paskaitų. Vis dėlto suktas laidos vedėjo Andriaus Žiurausko klausimas apie tai, ar niekuomet  universiteto auditorijoje nepastebėjo patrauklių merginų, žinomo vyro iš vėžių neišmuš: „Turiu bėdą – aš labai prastai matau. Tekstą įžiūrėdavau, o studenčių – nelabai. Tiesą sakant, net ir būdamas scenoje, aš nelabai gaudausi, kas vyksta“, – juokdamasis prisipažins Marijonas.

Ironiška, tačiau klausimas apie stresą kitos komandos nariams – Mantui ir Arnui – streso sukels daugiausiai. „Prieš spektaklius, kai einu į sceną, visuomet trinu ausis. Dar studijų laikais man kažkas pasakė, kad trinant ausų spenelius ir tarpą tarp nykščio, stresas tikrai sumažėja“, – išmintimi dalinsis Arnas.

Tuo tarpu M. Katleris duos pavyzdį, kaip stresas ir įtampa gali būti sumažinami ir kitaip: „Kai tave sunervina antroji pusė, prieš ką nors atsakydamas, pirmiausiai giliai pakvėpuok ir sulaikyk orą…“

Tačiau kodėl teisingas atsakymas į šį klausimą privers Arną palikti Mantą ir bėgti į priešingos komandos pusę, kad galėtų apdovanoti savo mylimąją Godą saldžiu bučiniu? „Savo merginai noriu padėkoti prieš visą Lietuvą“, – dar pridės jis.

Koks M. Katlerio mėgstamas klausimas šįkart kaip reikiant privers pasukti galvas? Kokio triuko žiūrovai bus prašomi nekartoti namuose? Galiausiai, kuo garsėjo populiarios grupės lyderis Džonas Lenonas?

Visi atsakymai į sukčiausius klausimus – kaip niekuomet romantiškoje „galvOK“ laidoje jau šį vakarą, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: