Mugė „Uptown Kalėdos“ pataria, kokių dovanų po Kalėdų egle tikisi vyrai

Nenumaldomai artėjant šventėms, daugėja ir galvosūkių – ką po Kalėdų egle palikti draugui, mylimajam, tėčiui, broliui ar bendradarbiui? Išrinkti dovanams vyrams visada buvo gerokai sunkesnis iššūkis nei moterims, nes vyrai, pasak jų, arba jau visko turi, arba jiems nieko nereikia. Tačiau tai netiesa, todėl jūsų dėmesiui pateikiame kelias Kalėdinių dovanų idėjas, kurios pradžiugins net išrankiausius vyrus.

Visas šias ir dar daugiau dovanų rasite dvi dienas prieš pat Kalėdas menų fabrike „Loftas“ vyksiančioje paskutinės minutės šventinėje mugėje „Uptown Kalėdos: Last Minute Market“, kurioje savo darbus pristatys virš 100 kūrėjų ir dizainerių iš visos Lietuvos.

Elegantiški aksesuarai

Visi nori būti gražūs, tad jei vyrui ieškote elegantiškos Kalėdinės dovanos, „Uptown Kalėdos: Last Minute Market“ mugėje nepraeikite pro „Magnetico“ stendą. Čia rasite vyriškus aksesuarus – peteliškes ir fantazijas – nosinaites kostiumams, kurie vienija vertinančius kokybę, išskirtinumą ir derinančius amžiną klasiką su XXI amžiaus naujovėmis. Akį traukiančios peteliškės pagamintos ne tik iš šilko, odos, bet ir medienos!

Stalo žaidimas

Žaidimai draugų būryje visada gera idėja. Tad kodėl gi savo vyrui, broliui ar tėčiui nepadovanojus smagaus politinės satyros žaidimo „Šeimas“? Tai lietuvių sukūrtas stalo žaidimas, kuriame žaidėjas vadovauja partijai ir dešimčiai jos rinktinių narių. Kelyje į sėkmę, žaidėjas turi spręsti socialinius, ekonominius ir krašto įvykius. Sėkmingai juos išsprendęs, jis pelno reitingo taškus, o įsivėlęs į skandalą – taškus praranda. Žaidimą sudaro net 133 kortelės: 73 kandidatai, 6 partijos, 14 ministerijų ir 40 įvykių. Puiki dovana Kalėdoms – smagus užsiėmimas visiems metams.

Laikikiai lentoms

Vyrams, kurių galvose vėjas, bangos ar sniegas, o po kojomis snieglentės, banglentės ar riedlentės, tikrai patiks po Kalėdų egle rasti lietuvių kuriamus „Hold“ laikiklius laisvalaikio lentoms. Pagal individualius užsakymus kuriami originalūs laikikliai ne tik stilingi, bet ir labai praktiški – ir papuoš namus, ir padės palaikyti tvarką.

Apyrankės

Rankų puošmenos jau seniai ne tik moterų aksesuaras. „Uptown Kalėdos: Last Minute Market“ mugėje lankytojų lauks ir itin populiarios „Shkertik“ apyrankės. Rankų darbo aksesuarai, įkvėpti aistros buriuoti, gaminami iš virvės naudojamos pririšti laivo burę. Išties vyriškas ir originalus aksesuaras, puikiai tinkantis ir prie kostiuminių švarkų, patiks ir mylimajam, ir broliui, ir tėčiui ar seneliui. Be to, mazgas simbolizuoja sujungimą, sąsają ir ryšį, tad tai ne tik graži, bet ir prasminga dovana.

Apsaugos kompiuteriams ir mobiliesiems telefonams

Kas gi šiais laikais niekur neskuba? O kur lėkimas – ten ir iš rankų krintantys mobilieji telefonai ar kompiuteriai. „Woodwe“ iš medžio, rūdžių ir net akmens pluošto kuria stilingus kompiuterių ir telefonų dėklus, kurie mūsų kasdienius palydovus ne tik apsaugo nuo smūgių, bet ir puošia.

Piniginė

Tai aksesuaras mus lydintis kasdien, todėl jis pakankamai greitai susidėvi. „Uptown Kalėdos“ mugėje įsikursiantys „Rokenbau“ odinių aksesuarų kūrėjai pasiūlys įsigyti iš tvirtos ir kokybiškos odos pagamintų, vyriškai estetiškų ir minimalistinių piniginių. Jos vyro pinigus saugos tikrai ne vieną sezoną, todėl kitoms Kalėdoms ši dovanos idėja nebetiks, bet tai ne bėda, nes „Rokenbau“ savo pačių rankomis kuria ne tik pinigines, bet ir odinius diržus, apyrankes, kompiuterių dėklus ir kitus odinius, solidiems ir originaliems vyrams skirtus aksesuarus.

Kuprinė

Šiais metais kuprinės tapo geidžiamiausiu aksesuaru ir vyrų, ir moterų drabužinėse. Patogios, stilingos, talpios ar mažesnės – kuprinės puikiai tinka ir į darbą, ir į miestą, ir į sporto klubą ar išvyką gamtoje. Ukrainiečų kuriamas prekės ženklas „We are able“ ir daugybę skirtingų jų kuprinių dizainų pradžiugins net išrankiausius vyrus.

Praktiškoji klasika – kojinės

Kojinės dažnai patenka į Kalėdų senelio dovanų maišą, nes tai praktiška ir rūpestinga dovana. Bet kojinės gali būti ne tik praktiškos, bet ir smagios. „Spalvotos kojinės“ kuriamos žaismingos ir kokybiškos kojinės praskaidrins net ir pačią pilkiausią bei niūriausią dieną, tad dovanodami tokią dovaną, garantuosite, jog kiekvieną kartą jų savininkas pažvelgęs į jas plačiai nusišypsos.

Dar daugiau dovanų vyrams rasite mugėje „Uptown Kalėdos: Last Minute Market“. Ši mugė bus tikras išsigelbėjimas užimtiems Kalėdų seniams nespėjusiems rasti dovanėlių savo mylimiesiems, vaikams, tėvams, augintiniams ir net patiems sau. Viskas po vienu stogu – šiltai ir jaukiai – „Lofto“ viduje, šiemet dvigubai padidėjusiose erdvėse.

„Uptown Kalėdos: Last Minute Market“ vyks gruodžio 22-23 d., menų fabrike „Loftas“ (Švitrigailos g. 29, Vilnius). Abi dienas mugė veiks nuo 12 val. iki 22 val. Renginys nemokamas.

Daugiau informacijos: www.menufabrikas.lt /uptownmarket


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: