Muitininkai aptiko nelegalaus alkoholio sandėlį su pora tūkstančių butelių degtinės

Gavę informacijos apie galimai sandėliuojamą nelegalų alkoholį, Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai trečiadienio (gruodžio 16 d.) rytą patikrino vieną iš Vilniaus Aukštuosiuose Paneriuose esančių sandėlių.

Informacija pasitvirtino – sandėlyje rasti 2 123 litro talpos buteliai degtinės „Moskovskaya“ ir „Stolichnaya“. Degtinė buvo be banderolių, o krovinio savininkas neturėjo jokių alkoholio įsigijimo dokumentų. Vilniaus miesto gyventojo teigimu, degtinę jis nusipirko iš nepažįstamų asmenų, šventėms.

Įtariama, kad sulaikyti svaigalai (jų vertė – apie 62 tūkst. eurų) gali būti falsifikuoti ar neteisėtai įvežti į Lietuvą. Šiuo metu muitinės laboratorijoje atliekama jų ekspertizė. MKT pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis, tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokurorai.

Pažeidėjui skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

MKT pareigūnai metų pabaigoje dažnai sulaiko didelius neteisėto alkoholio krovinius. Lapkričio ir gruodžio mėnesiais ypač suaktyvėja mėginimai į Lietuvą įvežti falsifikuotus alkoholinius gėrimus arba tokių gėrimų gamybai reikalingą žaliavą.

MKT informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: