Bendruomenės naujienosReporteris

Mūsų namai – dorybių Žemė

Tarptautinio socialinio projekto „Mūsų namai – dorybių Žemė“ rengėjai siekia suburti geranoriškus planetos žmones, kuriems rūpi įtvirtinti Žemėje taiką, perėjimą prie sveiko, doro, ekologiško gyvenimo būdo. Dembavos progimnazijos mokiniai ir mokytojai nedelsdami atsiliepė į organizatorių kvietimą kurti gėrio ir meilės planetą ir visą Žemės mėnesį aktyviai įsijungė į projekto veiklas.

Mokiniai dovanojo Žemei savo širdies dalelę per integruotas tikybos, gamtos, pasaulio pažinimo pamokas. Pasirinktu stiliumi atliko pažintinius-kūrybinius darbelius kviesdami taupyti energiją, važinėti dviračiais, į mokyklą eiti pėsčiomis, rūšiuoti atliekas, sodinti medžius, rūpintis Žemės kūrinija ir, žinoma, mylėti žmones, siekti taikos. Savo meilę Žemei išreiškė plakatais, piešiniais, knygutėmis, fotonuotraukomis, rašinėliais, eilėmis.

5 klasės mokiniai išmoko ŠOKĮ ŽEMEI ir taip prisidėjo prie žmonijos bendros dovanos Žemei. Balandžio 18 d. ši taikos iniciatyva nuvilnijo per pasaulį, nešdama meilę, gerumą ir globą mūsų planetai. Po šokio visa progimnazijos bendruomenė susikibome rankomis ir apkabinome Žemę meilės kelyje. Paprastai ir su šypsena išsūpavome taiką, meilę, ramybę. Parnešėme šią žinią į klases, į šeimas. Tegul taika, ramybė, meilė įsitvirtina visoje mūsų planetoje.

Dainora Venslovienė, Aldona Klebonaitė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button