Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-03-20

„Muzikinė kaukė“: Justė Žičkutė nukrito scenoje, Rokui Petrauskui gėda prieš vaikus, o Maksą Melmaną užkulisiuose supainiojo su Mamontovu

Įpusėjus BTV „Muzikinės kaukės“ sezonui kyla įtampa. Dalyviai stengiasi surinkti kuo daugiau komisijos ir kolegų skiriamų balų, nes į finalą iš dešimties pateks tik keturi, surinkę daugiausiai balų, o nugalėtoją, kaip jau įprasta, išrinks projekto žiūrovai.

Šį šeštadienį LNK laidos KK2 vedėja Justė Žičkutė paruošė vienos ryškiausių ir fenomenaliausių šių dienų muzikos žvaigždžių įkūnijimą, jai burtai lėmė tapti Billie Eilish. Žali plaukai, platūs drabužiai – tokia šių laikų viena ryškiausių muzikos pasaulio žvaigždžių. Vos devyniolikos metų mergina muša visus įmanomus populiarumo rekordus ir jau susišlavė ne vieną svarbų apdovanojimą.

„Toks keistas dalykas, man atrodo, kad Billie yra jaunosios kartos atstovė, bet aš irgi dar jaunoji karta, jaučiu didžiulę atsakomybę prieš „Muzikinės kaukės“ jaunąją auditoriją. Mane labai peiks, jei kažką ne taip padarysiu, bet nėra lengva. Jos toks balsas, jį nelengva atkartoti. Aš pagaliau nebebūsiu graži, išpuoselėta, porcelianinė atlikėja, aš džiaugiuosi, kad būsiu kitokia“, – prieš pasirodymą pasakoja Justė Žičkutė.

O pasirodymas bus iš ties įspūdingas. Projekto stilistai merginai pasiuvo beveik identišką kostiumą, Justės plaukai taps juodai žali, kaip pačios Billie. Per savaitę Justei pavyko ir įsigilinti į atlikėjos judesius, balsą, dainavimo manierą. Tačiau likus vos keliolikai sekundžių iki pasirodymo pabaigos, Justė bus tokia įsijautusi, kad užklius už komisijos stalo ir nugrius scenoje.

„Žinai, labai gerai susitvarkei su viskuo, man labai patiko, absoliučiai! O kad čia apsivertei, mažute, tai niekada nereikia eiti prie mano stalo” – juokaus Vytenis Pauliukaitis.

„Puikiai, absoliučiai puikiai apvaidinai, nepasimetei. Aš labai tave sveikinu, galvojau, kaip tu šį personažą įkūnysi, ar nebūsi pati sau nuobodi, bet viskas buvo puikiai”, – Justę girs komisijos pirmininkas. Komplimentų merginai negailės ir kiti komisijos nariai.

O aktoriui Rokui Petrauskui šį kartą teko įkūnyti moterį. „Muzikinės kaukės” formato taisyklės numato, kad bent vieną kartą per projektą moteris įkūnija vyrą, vyras įkūnija moterį, tad dalyviai žino, kad ši užduotis laukia, tik niekas nenutuokia, kada paspaudę mygtuką išvys priešingos lyties atstovo nuotrauką.

„Šoksiu, kratysiuos, suksiu… Visą savaitę svajojau apie šeštadienio pabaigą, kada visa tai baigsis” – prieš pasirodymą atviraus Rokas.

„Pradėjau sukti klubus, stebėti, kaip Shakira tai daro, man pradėjo skaudėti nugarą, kažką neteisingai dariau. Gerai, kad bent aukštakulnių nebus, Shakira į sceną dažniausiai eina basa. Ruošiantis padėjo ir žmona, davė sijoną, bet kažkaip neišdrįsau namie repetuoti, pamatys vaikai, nesupras, ką čia tėtis daro…”, – geros nuotaikos prie rimtą išbandymą nestokos Rokas Petrauskas.

Įžengęs į sceną aktorius sukels tikrą emocijų bangą, žodžių pritrūks ir iškalbingai komisijai, kuri vyrui negailės gerų žodžių.

„Čia buvo kosmosas! Aš galvojau, kad tu kaip aktorius apvaidinsi, judesius atitaikysi, bet kad balsas šitaip priartės, panašiai skambės, nesitikėjau, taip nebūna! Aš esu tiesiog sužavėta. O ta plastika apatinės kūno dalies, labai, na, labai… Mes, Valinskiene, niekada taip neišmoktume, niekada gyvenime“, – po pasirodymo sakys Livija Gradauskienė.

Šį kartą bus ir daugiau staigmenų. Grupės „Biplan“ lyderis Maksas Melman įkūnys Andrių Mamontovą. Šiam vos žengus į sceną komisija ims atidžiau stebėti sceną, nes kils klausimų, ar čia Maksas, ar pats Andrius atvyko į studiją. „Koridoriuje keli žmonės jau sveikinosi su manimi kaip su Andriumi“, – juoksis Maksas. O projekto vedėjas Simonas Storpirštis nepraleis progos pasidaryti asmenukės su įspūdingo panašumo atlikėju.

Šeštadienį aktorė Toma Vaškevičiūtė įkūnys legendinį Alvydą Lukoševičių-Obuolį, Dovydas Laukys taps Fredie Mercury, Gytis Ivanauskas tarpukario estrados legenda Danieliumi Dolskiu, Ieva Barbora Juozapaitytė įkūnys Donną Summer, Katažina taps Laima Vaikule, Ieva Zasimauskaitė visus priblokš Christinos Aguileros pasirodymu, o Egidijus Sipavičius taps Sauliumi Prūsaičiu.

„Muzikinė kaukė“ jau šį šeštadienio vakarą, 19.30 val., per BTV.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: