Nacionalinės bibliotekų savaitės startas: susitikime Laisvės aikštėje

Balandžio 23-29 dienomis tradiciškai jau 16-ąjį kartą Lietuvoje, tuo tarpu ir Panevėžyje, švenčiama Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė.

Panevėžio miesto savivaldybės viešoji biblioteka su bičiuliais, kaip ir kasmet, prisijungia prie šios gražios šventės paminėjimo ir kviečia visus panevėžiečius – vaikus, jaunimą, šeimas, senjorus – drauge dalyvauti balandžio 22 d. 12 val. Laisvės aikštės rytinėje dalyje (priešais J. Miltinio dramos teatrą) rengiamame šurmulingame Nacionalinės bibliotekų savaitės atidaryme „Daugiau knygų, daugiau šviesos, daugiau spalvų!“.

Prisijungti prie mūsų organizuojamo flashmobo (liet. sulėktuvės) galite, ateidami kartu su knyga. Tai gali būti mylimiausia vaikystės, jaunystės, ar šiuo metu skaitoma knyga. Pageidautina, kad būtumėte apsirengę spalvotai ar ryškiai. O mes pasirūpinsime šventiška atmosfera, smagia muzika, spalvingu ir įdomiu pusvalandžiu kartu su visa marga bendruomene.

Pažadame, jog penktadienį užsukę į Laisvės aikštę ne tik smagiai, turiningai praleisite laisvalaikį, bet ir išplėsite savo supratimą apie tai, ką galima veikti šiuolaikinėje bibliotekoje.

Tad kviečiame prisijungti ir švęsti kartu. Iki susilėkimo!

 

Indrė Lašinytė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: