Nacionalinis kraujo centras kviečia į gimtadienio šventę

Rugsėjo 1-ąją visi panevėžiečiai ir miesto svečiai kviečiami į Nacionalinio kraujo centro Panevėžio filialo mobilaus punkto prekybos ir pramogų centre „Babilonas“ 1-ojo gimtadienio šventę, kur jūsų lauks ne tik šventinė nuotaika, bet ir konkursai bei loterija rėmėjų dovanoms laimėti.

Praėjusių metų rugsėjo 1-ąją savo veiklą pradėjęs pirmasis Lietuvoje mobilus kraujo donorystės centras „Babilone“ per metus laiko sulaukė daugiau nei 5000 kraujo donorų.

„Praėjusiai metais gimė labai graži tradicija, kuomet Kazimiero Paltaroko gimnazijos abiturientai po rugsėjo pirmosios šventės savo mokykloje atvyko į kraujo centrą ir padovanojo kraujo – labai tikiuosi, jog ši tradicija nenutrūks ir Panevėžio ar rajono gimnazistai šią tradiciją pratęs rugsėjo 1-ąją padovanodami kraujo“ – kvietė abiturientus Nacionalinio kraujo centro Panevėžio filialo donorų organizatorius Donatas Šniutė.

Gimtadienio šventėje visų kraujo donorų lauks rėmėjų dovanos – dviratininkų šalmai, pirštinės, gertuvės, užraktai, atšvaitai, liemenės. Dovanas kraujo donorams dovanoja dviračių bei aksesuarų parduotuvė „MY BIKE“.

„Gimtadienio šventėje netrūks ir kitų staigmenų, apie kurias kol kas nenorime garsiai kalbėti, tačiau gerą nuotaiką ir staigmenas – pažadame“ – teigė donorų organizatorius.

Rugsėjo 1-ąją Nacionalinio kraujo centro Panevėžio filiale startuose ir akcija „Sirk už sergančius“, kurios metus bus galima laimėti krepšinio kamuolius „Molten“ su Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės narių parašais bei bilietus į rinktinės rungtynes Rygoje.

Rugsėjo 1-ąją visų kraujo donorų laukiame prekybos ir pramogų centre „Babilonas“ esančiame kraujo centre. Kad būtų drąsiau – laukiame su draugais, šeimos nariais, juk kartu – mes galime viską!

Panevėžio miesto ar rajono gimnazijų abiturientus, mokytojus, norinčius prasmingai praleisti rugsėjo pirmąją dėl platesnės informacijos kviečiame kreiptis į Nacionalinio kraujo centro Panevėžio filialo donorų organizatorių Donatą Šniutę, el. paštu: d.sniute@kraujodonoryste.lt arba telefonu 8 655 43757.

1-ais PPC „Babilonas“ mobilaus kraujo donorystės punkto gimtadienis: https://www.facebook.com/events/108944572787563/


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: