Naktiniai dažytojai pagreitins Panevėžio riboženklių griovimą

Praėjusį savaitgalį veikiausiai naktį iš šeštadienio į sekmadienį geltonais ir juodais dažais buvo ištepliotas Panevėžio prieigose nuo Pasvalio pusės Smėlynės gatvėje stovintis beveik prieš keturis dešimtmečius dar sovietmečiu pastatytas gana aukštas miesto riboženklis. Nors viena žiniasklaidos priemonė riboženklio “perdažymą” pavadino vandalizmo aktu, dauguma internautų nusprendė, kad riboženklis tapo tik gražesniu ir patrauklesniu. Tiesa, “perdažytu” riboženkliu panevėžiečiams ir miesto svečiams gėrėtis ar bjaurėtis ilgiau neteks, nes jis, o ir visi kiti Panevėžio miesto ribas žymintis ženklai, artimiausiu metu turėtų būti sulyginti su žeme, tai yra nugriauti.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyresnysis specialistas Tadas Martinaitis patikino, kad policija oficialaus miesto savivaldybės pranešimo dėl jai priklausančio turto sugadinimo nėra gavusi.

Savivaldybės Teisės ir viešosios tvarkos skyriaus vedėja Daiva Svirelienė sakė, jog jos vadovaujamas skyrius į tokius dalykus nesikiša, o tik gavęs policijos pranešimą rengia ir teikia ieškinius. Anot jo, apie riboženlio ištepliojimą derėtų teirautis Ūkio ir eksploatavimo poskyryje.

Pastarojo poskyrio vedėjas Valdimaras Dapšauskas pereiškė, jog jis užsiima tik vietiniu administravimu, o į vietą važiuoja Miesto infrastruktūros skyriaus specialistai, kurie ir turėtų aiškinti, kad bus daroma su dažiai ištepliotu riboženkliu.

Miesto infrastuktūros skyriaus vedėjas Dalius Vadluga davė suprasti, kad jokio kriminalo nėra, šį ir kitus miesto riboženklius ketinta griauti jau anksčiau, todėl kaip ir nebėra pagrindo kalbėti apie kažkokią padarytą žalą ar nuostolius.

“Jau anksčiau riboženklius planavome griauti. Dabar juos apžiūrime, sprendžiame ką daryti. Ištepliojimas dažais tėra sutapimas. Minėtas riboženklis veikiausiai iš pradžių bus apvyniotas plėvele, o paskui nugriautas. Galimai tie riboženkliai yra grėsmė saugumui”,- konstatavo D.Vadluga.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: