Lietuvos naujienos - Verslas - 2021-11-26

Nano dangos: ką verta žinoti?

Nano dangos – tai sparčiai populiarėjantis produktas automobilių pramonėje. Nano dangos vis dažniau pasirenkamos daugelio vairuotojų dėl unikalių savo savybių: automobilio kėbulo dažams suteikiamo hidrofobinio efekto, apsaugos nuo nešvarumų bei korozijos ir kt. ,,Gaga Studio“ automobilių priežiūros profesionalai įvardija svarbiausius aspektus, kuriuos verta žinoti apie nano dangas.

Nano danga automobiliui paryškina kėbulo spalvą

Verta žinoti, kad nano danga automobiliui pastebimai paryškina automobilio spalvos sodrumą: juoda tampa dar „gilesne“, raudona – daug ryškiau atsispindės, o balta ir sidabrinė spalvos atrodys taip, tarsi būtų padengtos papildomu stiklo sluoksniu.

Nano danga kėbului padeda apsaugoti automobilį nuo įvairių pažeidimų

Nano danga kėbului unikali tuo, jog padeda apsaugoti automobilio kėbulą nuo įvairių pažeidimų: nedidelių įbrėžimų, chemikalų ir kt. Be to, nano dangos apsaugo automobilį ir nuo nepalankių oro sąlygų: rūgštaus lietaus, UV spindulių bei kt.

Keramikinė danga automobiliui atlaiko itin ekstremalias sąlygas

Svarbu paminėti, kad specialiai sukurta keramikinė danga automobiliui geba atlaikyti itin ekstremalias oro sąlygas. Viena tokių – ,,Gaga Studio“ specialistų naudojama System X Xtreme nano danga, kuri atlaiko ypatingai ekstremalias sąlygas bei aukštą temperatūrą (nano danga atspari net 1 100 laipsnių karščiui). Keramikinė nano danga automobiliui yra efektyviausia siekiant apsaugoti transporto priemonės išvaizdą nuo trinties, šilumos ir tirpiklių. Be to, ši nano danga – ilgaamžis produktas, kuris išlieka apie 3 metus net ir itin atšiauriomis bei kitomis sudėtingomis oro sąlygomis.

Keramikines nano dangos – ne tik automobilio kėbului

Naudinga žinoti, kad keramikinės nano dangos yra skirtos naudoti ne tik automobilio kėbului, tačiau taip pat ir atskiroms jo dalims, pavyzdžiui, stiklams, žibintams ir pan. ,,Gaga Studio“ automobilių priežiūros profesionalų naudojama System X Glass nano danga efektyviai apsaugo priekinį ir galinį automobilio stiklus, taip pat šoninius langus, veidrodžius, stiklinius žibintus ir kitus stiklo paviršius nuo mikroįbrėžimų, taip pat padidina hidrofobines savybes iki 2 metų ar ilgiau.

Automobilio padengimas nano danga kaina priklauso nuo daugelio kriterijų

Automobilio padengimas nano danga kaina priklauso nuo daugelio svarbių aspektų: norimos nano dangos, automobilio dydžio ir kt., todėl, norėdami sužinoti tikslią padengimo nano danga kainą, susisiekite su konkrečia automobilių priežiūros įmone, kurioje planuojate atlikti minėtą paslaugą.

Auto padengimas nano danga palengvina transporto priemonės priežiūrą

Reikėtų paminėti, kad auto padengimas nano danga palengvina automobilio priežiūros darbus. Nano dangos apsaugo automobilį nuo dulkių bei kitų nešvarumų, todėl automobilio paviršius tampa lengviau valomas. Be to, nano dangomis padengto automobilio paviršiaus plovimas/valymas reikalauja sunaudoti kur kas mažiau valymo priemonių.

Nano dangos padengimas Kaune: darbą patikėkite profesionalams

Nusprendę, jog Jūsų automobiliui reikalingas nano dangos padengimas Kaune, darbą patikėkite profesionalams. ,,Gaga Studio“ – tai ilgametę patirtį automobilių priežiūros srityje sukaupusi įmonė. Joje dirbantys specialistai ne tik pakonsultuos Jus su nano dangomis bei kitais su automobilių priežiūra susijusiais klausimais, bet ir preciziškai atliks automobilio padengimo nano danga darbus.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: