Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2015-05-22

Našlys milijonierius V. Matijošaitis atskleidė, kokia moteris galėtų atkrepti jo dėmesį

Naujasis Kauno meras Visvaldas Matijošaitis prisipažįsta: kol kas sunku apsiprasti naujoje darbo vietoje. Jam iki šiol neįprasta, kai pavaldiniai kreipiasi „pone“. Tačiau labiausiai milijonieriui merui trūksta to, kad nebegali patarimo paklausti žmonos Irenos.

„Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis“ V. Matijošaitis sakė, kad Anapus iškeliavusi žmona jo užmačioms dalyvauti rinkimuose nepritardavo. Bet šįkart, jeigu būtų žinojusi apie tiesioginius merų rinkimus, Irena, pasak naujojo Kauno mero, būtų neprieštaravusi.

„Jis sėdi ir sako, kad nesugalvoja, ką veikti. Anksčiau juk viską darydavo su mama“, – laidoje pasakojo Visvaldo sūnus Dainius. Jam antrino šeimos bičiulė Edita Mildažytė. Ji tikino, kad V. Matijošaitis be žmonos negali gyventi, atrodo, ir negyvena: „Manau, jis slepiasi nuo savo emocijų, slepia savo dvasinį pasaulį po darbais, veikla ir politika.“

Laidos vedėjos Aušros Kilkuvienės paklaustas, ar ryžtųsi vesti dar kartą, V. Matijošaitis be užuolankų atsakė – nesiryžtų. Jis tikino, kad likęs našliu padidėjusio moterų dėmesio nepajuto, nes vengia lankytis viešose vietose, vakarėliuose ir susibūrimuose. Anksčiau tai daręs tik dėl žmonos. Vis dėlto, klausiamas, kokia moteris turėtų galimybių atkreipti jo dėmesį, Kauno meras atsakė: tik „ryža“.

Politikui neįprastas atvirumas apie dvasinius išgyvenimus ir našlio dalią – jau šį penktadienio vakarą laidoje „Kitoks pokalbis“ su Visvaldu Matijošaičiu 19.50 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: