AINA TVGNTVNAUJAUSIOS ŽINIOS

Natūralumas užkariauja mados viršūnes, tai taikytina ir puošiant žaliaskares

Mada – visagalė. Ji diktuoja sąlygas ne tik drabužius ir avalynę kuriantiems dizaineriams, bet pažeria krūvą patarimų net kaip papuošti kalėdinę eglutę. Natūralumas nepastebimai užkariauja mūsų namus ir širdis, todėl šventinę nuotaiką namie siūloma kurti naudojant kuo natūralesnes medžiagas, puošybos ir dekoro detales.

Pasirinkite savo eglutei temą. Temos pasirinkimas ir jos laikymasis suteikia eglutei madingiausią išvaizdą. Nesvarbu, ar jūs puošiate tikrą, ar dirbtinę eglutę, prisiminkite, kad mažiau visada yra geriau. Kitu atveju jūsų eglutė atrodys pernelyg apkrauta. Tai yra auksinė taisyklė, kuri gali būti taikoma visiems interjero papuošimams.

Beje, prieš pradedant puošti eglutę reikėtų labai gerai apsvarstyti vietą, kurioje ji stovės. Idealiausiu atveju ji turėtų būti netoli elektros lizdo, išvengiant gausybės laidų, einančių per visus namus. Jei nusprendėte namuose puošti tikrą eglę, patartina ją statyti kuo toliau nuo radiatorių, kuo vėsesnėje vietoje, taip išvengiant gaisrų ir nelaimių.

Didelės pastangos padaryti namų vidų ir išorę kuo labiau šventiškesnę įžiebiant krūvą girliandų vienu metu gali baigtis elektros grandinės namie perkrova arba dar blogiau – elektros neteks visi kaimynai. Reikėtų nepersistengti puošiantis ir išlaikyti saiką, turint galvoje, jog tai nėra paprasti papuošimai, o elektros prietaisai.

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.