Lietuvos naujienos - Verslas - 2020-09-19

Naudinga informacija apie lenkimo stakles ir jų panaudojimą

Lenkimo staklės yra naudojamos įvairių rūšių metalo dirbinių lankstymui. Šiuolaikinėmis lenkimo staklėmis galima itin lengvai, efektyviai ir tiksliai išgauti norimas metalo ar skardų formas, o metalo apdirbimo procesai lenkimo staklių pagalba tampa daug paprasčiau įgyvendinami.

Metalo lankstymo staklėmis būdai

Šiai dienai rinkoje yra kelių skirtingų tipų lenkimo staklių, taip pat ir joms būdingų metalo lenkimo metodų – V-lenkimas, prispaudimas prie dugno (dugnavimas), įspaudimas. Taip pat lenkimo staklės gali būti valdomos rankiniu arba automatiniu būdu.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad vieni metalai yra lankstomi daug lengviau nei kiti (pavyzdžiui, titanas yra ypač sunkiai lankstomas) – kuo sunkesnis ir stipresnis metalas, tuo pajėgesnių ir galingesnių lenkimo staklių jums prireiks. Kitu atveju, bandant lenkti stiprų metalą, lenkimo staklės gali būti pažeistos ir tapti netgi nebenaudojamomis.

Prieš perkant stakles…

Prieš perkant lenkimo stakles, svarbu įsivertinti ne tik savo biudžetą bei poreikius, tačiau ir numatyti planuojamus darbus. Tuomet vertėtų kreiptis į patikimus gamintojus ar tiekėjus konsultacijai dėl jums reikalingo įrenginio. Neskubėkite pirkti iš pirmojo karto – verčiau palyginti rinkoje esančius pasiūlymus, pratestuoti skirtingų gamintojų lenkimo stakles.

Į ką dar atkreipti dėmesį perkant lenkimo stakles?

  • Įsitikinkite, ar jūsų pasirinktos lenkimo staklės atitinka jūsų planuojamų darbų specifikacijas (tai yra, ar jos tinkamos atitinkamo metalo lankstymui) bei kaip efektyviai jos dirbs (juk vertėtų siekti geriausio rezultato mažiausiomis pastangomis).
  • Prieš užsisakant ir perkant lenkimo stakles, būtinai jas išbandykite. Jei užsisakote internetu ir neturite galimybės gyvai išbandyti įrenginio, įsitikinkite, kad pardavėjas užtikrina grąžinimo garantiją. Jei turite galimybę išbandyti stakles gyvai, pasirinkite testuoti metalo apdirbimą jums reikalingu būdu.
  • Paprašykite gamintojo/pardavėjo, kad suteiktų jums visą informaciją apie pasirinktas lenkimo stakles, jų parametrus, savybes ir kitus svarbius aspektus. Patikimas gamintojas neprieštaraus suteikti jums visą norimą informaciją – tiek apie produktą, tiek apie gamintojo veiklą. Tačiau jei gamintojas nenorės suteikti visos reikalingos informacijos ar neužtikrins nemokamo pasibandymo – sukluskite. 

AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: