Lietuvos naujienos - Verslas - 2021-02-23

Naudingiausi pirkiniai namų biurui

Jeigu po pandemijos tvirtai nusprendėte namuose įkurti darbo vietą sau ar savo šeimos verslui, šis straipsnis tikrai bus naudingas. Turbūt tenka pastebėti, kad biuruose įrangos darbui visuomet yra daugiau. Įmonės stengiasi netaupyti šioje srityje, nes turint visą darbui reikalingą įrangą vienoje vietoje, sutaupoma nemažai lėšų ilguoju laikotarpiu. Darbas namų aplinkoje neturėtų būti išimtis. Investuokite į patogumą bei naudingą techniką. Na, o, kad žinotumėte, kokie sprendimai yra labiausiai verti jūsų dėmesio, štai jų sąrašas!

Spausdintuvas

Tikriausiai esate susidūrę su situacija, kuomet reikia kažką atsispausdinti, tačiau namie nėra spausdintuvo? Jeigu tokio pas jus vis dar nėra – namuose verslo vykdymui gali kilti keblumų. Kad ir kaip skaitmenizuota darosi rinka, ne visiems klientams ar tiekėjams pavyks nusiųsti ar pateikti skaitmenines dokumentų kopijas. Kai kada reikės pasirašytas sutartis ar blankus nuskenuoti, atspausdinti formas, paruošti fizines dokumentų kopijas, įtraukti jas į archyvą ir panašiai. Tokiu atveju galite įsigyti daugiafunkcį spausdintuvą iš varle.lt, kuris patenkins labai didelę dalį biuro ir asmeninio verslo poreikių namuose!

Prenumerata duomenų saugyklai „debesyje“

Pastaraisiais metais tik daugėja duomenų vagysčių iš privačių įmonių serverių. Dėl to daug kas renkasi decentralizuoti savo duomenų saugojimą ir duomenis įkelia į užkoduotą saugyklą „debesyje“. Tokia programinė įranga nėra fizinė ar apčiuopiama, tačiau jos nauda verslui yra didžiulis užtikrintumas dėl duomenų saugumo. Programišiai be galo retai vagia duomenis iš virtualių saugyklų cloud platformose, nes į jas įsilaužti yra pernelyg sunku. Dauguma jų ieško mėgėjiškai ir pigiai savo duomenis kaupiančių verslų.

Tyli pelytė ir maloni klaviatūra

Jeigu namuose dirbate ne vieni arba, jeigu dirbate nedidelėje erdvėje, kur aplink yra kitų žmonių, sunku pajausti, kokį „garso“ pėdsaką paliekate aplink save. Nuolatiniai klaviatūros klavišų spaudinėjimai ir spragsėjimai pelyte nėra patys maloniausi garsai kitų ausims. Dėl to įvairios kompanijos atkreipia į tai dėmesį ir gamina tylią kompiuterinę įrangą – klaviatūras dusliais klavišais bei tylias pelytes.

Jų kainos būna pakankamai adekvačios, todėl nereikia galvoti, kad išleisite itin didelę pinigų sumą vien tam, kad kitiems aplink jus būtų maloniau. Tačiau tylesnė PC klaviatūra bei tyli pelytė leis jums ugdyti gerą etiketą darbo vietoje ir būti labiau geidžiamais kolegomis ateityje!

Stalas su stalčiais

Jeigu šalia darbo vietos (kas tikriausiai yra jūsų darbo stalas) neturite vietos, kur susidėti reikalingiausius daiktus, tuomet dirbti būna tikrai nepatogu. Lengviausia visą praktiškumo stygių išspręsti įsigijus darbo stalą su pakankamai dideliais stalčiais, kuriuose tilptų svarbiausi dokumentai, rašymo priemonės, kiti darbui reikalingi reikmenys.

Patogi darbinė kėdė

Įvairiose įstaigose, kur į darbuotojus žiūrima rimtai ir atsakingai, egzistuoja net atskiros instrukcijos, kurios moko naujai įsidarbinusius darbuotojus taisyklingos sėdėsenos ir laikysenos prie darbo stalo. Dėl to įmonės nemažai investuoja ir į stalus, ir į kėdes, kurios nekenkia stuburui bei laikysenai. Ergonomiškos biuro kėdės visuomet yra paklausios prekės, todėl išbandžius patogią kėdę parduotuvėje, gali tekti laukti eilėje, kol bus pagamintas jūsų užsakymas. Tačiau patogi kėdė to verta, nes problemos su nugara kankina labai nemažą dalį biuruose dirbančių asmenų, kurie nepaiso geros laikysenos rekomendacijų.

Išmanūs šviestuvai

Tiek komfortui, tiek produktyvumui užtikrinti reikalingas geras apšvietimas. Visų pirma, ant darbo stalo rekomenduojama pasistatyti stilingą stalinę lempą. Į ją įsukite išmanią lemputę, kurią galėsite reguliuoti su savo išmaniajame telefone įdiegtos programėlės pagalba. Išmaniosios LED lemputės turi labai didelį apšvietimo potencialą, tačiau jas galite reguliuoti pagal savo poreikius ir norus. Jos gali šviesti ne tik balta ar gelsva spalvomis, tačiau ir spindėti tūkstančiais kitų atspalvių, kuriuos nustatysite per programėlę. Tokia adaptyvi aplinka leis susikurti idealias sąlygas darbui.

Seifas

Nedaug kas pagalvoja apie savo duomenų ir svarbiausių dalykų saugumą. Statistika rodo, kad per metus pasitaiko maždaug kelios dešimtis vagysčių iš namų Lietuvoje, kurių metu pavagiami svarbūs dokumentai, grynieji pinigai ar kitas turtas, kuris buvo svarbus žmonėms ar jų verslui. Jeigu namuose laikote grynus pinigus, surinktus iš kasos arba labai svarbius, vertę turinčius dokumentus ar kitą inventorių, prieš išvykdami kažkur, įdėkite juos į seifą arba jį ten laikykite. Geriausią seifą įmontuoti į sieną ar grindis, arba pritvirtinti prie paviršiaus, kad ilgapirščiams reikėtų milžiniškos pneumatinės technikos ar itin garsių pjūklų bei grąžtų, kad pavyktų pavogti pačius seifus, o to daryti joks sveiko proto žmogus tikrai nesiryš. Turbūt suprantate, kad jiems lengviau pavogti seifą ir turinį nusavinti ramiai, kuomet pėdsakai jau ataušę nei lenktyniauti su laiku, bandant jį atidaryti vietoje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: