LaisvalaikisŽiniasklaida

Nauja kultūros erdvė kiekvienuose namuose – LRT PLIUS Scena

Spalio 13-ąją kultūros bendruomenei ir televizijos žiūrovams LRT pristatys naują kultūros renginių formatą – spektaklių, koncertų, skaitymų ir įvairių kultūrinių eksperimentų erdvę LRT PLIUS Scena. Premjeros svečias – šiuolaikinio šokio teatras „Aura“.

LRT kultūros turinio redaktorė Agnė Biliūnaitė pasakoja, kad LRT turėtų tapti dar viena kultūros erdve, pristatančia įdomiausius scenos reiškinius, todėl LRT PLIUS Scena – puiki galimybė bendradarbiauti profesionalaus meno kūrėjams ir visuomeniniam transliuotojui. 

„LRT žiūrovai yra įpratę matyti iš anksto nufilmuotus spektaklius – įrašus iš įvairių Lietuvos scenų. Dabar jie turės progą stebėti tiesioginę transliaciją, vykstančią iš LRT Didžiosios studijos. Tikiu, tai sulauks susidomėjimo, o mus įkvėps tokias transliacijos tęsti toliau“, – sako A. Biliūnaitė.

Grožio ir jo laikinumo temą atskleidžiantį šiuolaikinio šokio teatro „Aura“ spektaklį „Kaunas Zoo“ (choreografė Birutė Letukaitė) LRT PLIUS žiūrovai tiesiogiai išvys spalio 13-ąją, sekmadienį, nuo 18 val.

Valandą prieš – nuo 17.10 val. – LRT.lt portalo lankytojai galės stebėti tiesioginius pokalbius su kultūros bendruomenės nariais, atvykstančiais į LRT PLIUS Scenos premjerą. Pašnekesių tema – visuomeninio transliuotojo reikšmė kultūros kasdienybėje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Žymės

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close