Nauja Panevėžio TLK iniciatyva – konkursas partneriams

2019 m. spalio 7–20 dienomis Panevėžio teritorinė ligonių kasa (Panevėžio TLK) skelbia konkursą partneriams „Apie sveikatos draudimą žinokime daugiau“. Jis skirtas Panevėžio ir Utenos apskričių valstybinių įstaigų, bendradarbiaujančių ar bendradarbiavusių privalomojo sveikatos draudimo srityje su Panevėžio TLK, specialistams – „Sodros“ Valstybinės mokesčių inspekcijos, Užimtumo tarnybos darbuotojams.

Konkurse kviečiami dalyvauti ir Panevėžio TLK veiklos zonos savivaldybių Visuomenės sveikatos biurų specialistai, kurie nemažai prisideda prie prevencinių programų, apmokamų Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis, įgyvendinimo bei skatina mokinius dalyvauti jiems rengiamoje tradicinėje Panevėžio TLK viktorinoje apie privalomąjį sveikatos draudimą.

Suaugusiesiems skirto konkurso užduotys ir jo taisyklės Panevėžio TLK interneto svetainėje www.paneveziotlk.lt paskelbtos 2019 m. spalio 7 d., taip pat išsiųstos el. paštu įstaigoms. Atsakymų iš dalyvių el. paštu paninfo@vlk.lt bus laukiama iki spalio 20 d. imtinai.

Konkurso dalyviams reikės atlikti 40 užduočių. Atsakymus peržiūrės ir nugalėtojus iki 2019 m. lapkričio 15 d. išrinks Panevėžio TLK direktoriaus įsakymu sudaryta Žinių patikrinimo konkursų nugalėtojų atrankos komisija.

Nugalėtojais bus skelbiami tie 5 dalyviai, kurie pirmieji teisingai ar teisingiausiai atliks užduotis ir pirmieji atsakymus atsiųs Panevėžio TLK. Jie bus apdovanoti Panevėžio TLK direktoriaus padėkos raštais ir dovanomis. Dar 5 dalyviai, po nugalėtojų taip pat teisingai ar teisingiausiai atlikę užduotis, atsižvelgiant į atsakymų išsiuntimo laiką, bus apdovanojami paskatinamaisiais prizais.

Konkurso tikslas – inicijuoti kitokį Panevėžio TLK bendradarbiavimo su valstybinėmis įstaigomis-partneriais būdą, siekiant priminti šių įstaigų darbuotojams pagrindinius dalykus, susijusius su gyventojų privalomuoju sveikatos draudimu ir jų informavimu, ligonių kasų veikla, taip pat įtvirtinti teisingas įstaigų-partnerių darbuotojų turimas žinias šiais klausimais.

Panevėžio TLK kviečia partnerius aktyviai dalyvauti užduočių konkurse – pasitikrinti turimas žinias apie privalomąjį sveikatos draudimą ir su juo susijusiomis temomis! Konkurso užduotis ir taisykles galite rasti čia.

Panevėžio teritorinė ligonių kasa


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: