Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2020-10-15

Nauja TV3 Play laida – „Pašnekėkim“ apie Lietuvos įžymybes ir socialinius reiškinius

Argi neįdomu būtų išgirsti dar negirdėtų faktų apie mums gerai žinomas įžymybes? Pažvelgti į juos kitu kampu? O gal net kartu smagiai pasijuokti?

Jau šį ketvirtadienį per TV3 Play startuoja nauja humoristinės analitikos laida su Tomu Dzidzevičiumi. Tai laida apie garsiausias Lietuvos įžymybes bei įvairius socialinius reiškinius, kurie vyksta aplink mus.

Tomo kaip laidų vedėjo karjera prasidejo 2016 metais, kai jis nutarė kurti laidas ir jas talpinti į „Youtube“ kanalą. Bandymų buvo labai įvairių, o dabar Tomas sako: „Džiaugiuosi, kad po ilgo darbo, pagaliau yra kažkoks rezultatas. Ir nors laidos ,,Pašnekėkim“ premjera atrodo lyg koks finalinis taškas, kurio buvo siekta pastaruosius ketverius metus, pasirodo, kad tai yra tik pradžių pradžia ir prieš akis atsiveria naujas, ilgas ir džiuginantis darbo kelias”. 

Tomas teigia, jog laida bus išskirtinė, nes svarbiausi aspektai – objektyvumas ir analizė, jų dėka žiūrovai galės kritiškai įvertinti žymius Lietuvos žmones. Laidoje netrūks aštrios kritikos bei nepatogių pastebėjimų.

Pirmoje laidoje „Pašnekėkim“ Tomas kalbės apie vieną labiausiai kontraversiškiausių asmenybių – Lauryną Maybachą. Kaip tikina laidos vedėjas: „Apie Lauryną greitai susidarome vienokią ar kitokią nuomonę, bet pabandykime į jį pažvelgti objektyviai“.

 Laidoje bus analizuojama kaip Laurynas Maybach naudoja socialines medijas ir kodėl Maybachas yra genialus verslininkas.

 „Pašnekėkim“ kiekvieną ketvirtadienį tik per TV3 Play!

https://play.tv3.lt/pasnekekim


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: