LNOBT nuotr.

Naujajame LRT sezone – išskirtinis muzikinis projektas „Maestro“: ryškiausios žvaigždės sieks tapti tikrais dirigentais

Naujajame LRT sezone nuo rugpjūčio 28 dienos startuoja viena labiausiai intriguojančių premjerų – muzikinis projektas „Maestro“. Aštuonios ryškiausios scenos žvaigždės, kurias vienija meilė muzikai, Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre surems dirigento lazdeles ir kovos dėl maestro titulo. Rugpjūčio 4 dieną visi norintys kviečiami į filmavimą, kurio metu bus galimybė pirmiesiems išvysti visus projekto dalyvius, vedėją ir komisijos narius.

Išskirtinis projektas pagal BBC formatą dovanoja prasmingą pramogą. „Maestro“ vienija skirtingų kartų, profesijų ir pomėgių žmones, kurių tikslas – išeiti iš komforto zonos, išbandyti savo jėgas ir garsiai tarti: „Muzika – mano rankose!“

Muzikinio šou metu žiūrovams griaunami stereotipai, kad dirigento lazdelę ir simfoninį orkestrą gali valdyti tik išrinktieji. Tai – netiesa: reikia daug noro, pastangų ir aistros, tačiau kiekvienas gali tapti maestro. „Maestro“ misija – už ekrano projektą stebinčius žiūrovus įkvėpti nepasiduoti ir nesustoti siekti savo svajonių, net jei ir jos atrodo neįgyvendinamos.

Projekto dalyviai magiškoje scenoje šešias savaites iš eilės diriguos Operos ir baleto teatro simfoniniam orkestrui. Dalyvius vertins profesionalų komisija. Kažkas triumfuos, kažkam nepasiseks, o po savaitės repeticijų su profesionaliais dirigentais jie grįš atlikti naujo kūrinio. Tiesa, ne visi – kiekvieną savaitę vienas iš dalyvių turės palikti projektą.

Kad įtikintų, jog tikrai verti maestro vardo, dalyviai privalės daryti tai, ką daro geriausi pasaulio dirigentai. Skaityti natas? Nebūtina. Skaičiuoti iki keturių? Gali padėti. Spinduliuoti magišką energiją? Be abejo. Būsimųjų maestro laukia ne tik visų iki skausmo žinomi klasikos kūriniai, tačiau ir geriausi kino filmų muzikos takeliai, bei popmuzikos ir roko dainos.

Pagrindinė projekto intriga, kas išdrįso išbandyti jėgas tikrame dirigentų mūšyje, kurios aštuonios garsenybės priėmė gyvenimo iššūkį, kas yra šio neįtikėtino šou vedėjas ir komisija, išliks iki rugpjūčio 28 dienos, tačiau norintiems atsakymus sužinoti anksčiau, o dirigentų magiją patirti iš arti – gera žinia.

Rugpjūčio 4-ąją, 18.30 val. visus žiūrovus kviečiame į nemokamą pirmosios laidos filmavimą Operos ir baleto teatre, kuriame pirmieji sužinosite, kas slypi už teatro scenos uždangos. Viskas, ką jums reikia padaryti, užsiregistruoti el.paštu registracija@lrt.lt. Laiške prašome nurodyti savo vardą ir pavardę. Įėjimas į renginį – tik su galimybių pasu. 

„Maestro“ – muzika mano rankose! Jau nuo rugpjūčio 28 dienos tik per LRT TELEVIZIJĄ.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: