Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2019-10-10

Naujame lietuviškame seriale ,,Pone prezidente“ politinės intrigos, kurios šokiruos

Jau greitai, nuo spalio 21 dienos „Lietuvos ryto“ televizijos žiūrovų lauks įspūdinga premjera: naujausias lietuviškas serialas „Pone Prezidente“, kuris pravers politikų kabinetų ir namų duris ir atskleis tikrąją jų kasdienybę. Kokią kainą politikai moka už valdžią? Ir kur ta riba tarp tikrojo „aš“ ir to „politinio“, kurį esi priverstas ir pasiryžęs sukurti dėl rinkimų, dėl įvaizdžio, dėl pergalės? Kiek kaukių turime kiekvienas iš mūsų ir kiek jų pasimatuotume, jeigu kandidatuotume į Prezidentus, o svarbiausia ar nepamirštame jų nusiimti..?

TV filmas pasakoja apie jauną ir ambicingą politiką, Šarūną, mažo miestelio merą, kuris tampa intrigų ir politinių žaidimų taikiniu „Tai – šiuolaikinė istorija apie politikus, kurių rankose – didžiulė valdžia bei žmonių gyvenimai, tačiau jie, kaip ir visi mes įsisuka į meilės, intrigų ir paslapčių verpetą, kuris žiūrovų tikrai nenuvils“ – teigė serialo režisierius Justinas Krisiūnas. Po 8 metų pertraukos naują politinę dramą pristatantys TV prodiuseriai „Videometra” teigia, kad serialas „Pone Prezidente” žiūrovus nustebins netikėtais posūkiais ir siužetu. Praeityje ne vieną sėkmingą TV projektą apie politiką: „Gedimino 11”, „Prokurorai” ir kitus sukūrę prodiuseriai pranešime teigia, kad šis TV filmas į televizijos ekranus sugrąžins tai, ko žiūrovai laukė ilgus metus. Kaip teigia serialo prodiuseriai ,,Ilgai laukėme tinkamo momento žiūrovams pristatyti „Pone Prezidente” – šiame seriale pateikiama sudėtinga realybė, kurioje atsiduria politikai ir juos supantys žmonės, kurie priversti priimti mums kartais nesuprantamus sprendimus. Tuos sprendimus mums neretai sunku pateisinti, tačiau mes nežinome visų detalių. Šis serialas žiūrovams leis geriau susipažinti su painiomis mažo miestelio politinėmis kovomis. Tai gali daug ką nustebinti ar net šokiruoti.“

Naujame seriale žiūrovus džiugins ir retai nuo teatro scenų nužengiantys aktoriai. Vienas pagrindinių, Šarūno, vaidmenų atiteko daugiau nei dvidešimtmetį Nacionaliniame Kauno dramos teatre vaidinančiam aktoriui Tomui Erbrėderiui, kuris teigė, kad priimti šį pasiūlymą nebuvo lengva. „Šis – Šarūno – vaidmuo viso serialo metu žiūrovus vers svarstyti dėl savo sprendimų, kuriuos jis priima nesvarstydamas galimų padarinių. Įsikūnyti į politiko vaidmenį nėra sunku, jie visi kažkuria savo dalele yra aktoriai (juokiasi), tačiau supratau, kad dėl šio vaidmens galiu sulaukti įvairių komentarų, tad kurį laiką reikėjo pasvarstyti ar tikrai norėčiau ir galėčiau būti prezidentu?“ – teigė aktorius Tomas Ebredėris.

Justino Krisiūno režisuotame seriale vaidmenis atliks visas būrys talentingiausių šalies aktorių Tomas Erbrėderis, Daiva Rudokaitė, Mindaugas Capas, Agnė Buškevičiūtė-Tamulavičienė, Tadas Gudaitis, Akvilė Žirgulytė, Indre Jaraitė-Gražienė, Mantas Bendžius ir kiti žinomi ir populiarūs aktoriai.

Serialo „Pone Prezidente“ premjera – spalio 21 dieną per „Lietuvos Ryto“ televiziją. Jis bus rodomas pirmadieniais – trečiadieniais 22:00 val.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: