Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-09-17

Naujame „Mes pačios“ sezone su Nijole Pareigyte-Rukaitiene – įkvepiančios moterų istorijos, kelionės po Lietuvą, kulinariniai atradimai ir daug pozityvo

Jau šį šeštadienį į ekranus sugrįžta laida moterims „Mes pačios“. Prie jos vairo ir vėl stoja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, gebanti prakalbinti įvairiausius pašnekovus ir savo juoku užkrečianti ne tik laidos svečius, bet ir žiūrovus.

„Tikiu, kad laidoje mūsų žiūrovai atras daug pozityvo, naudingų patarimų ir, svarbiausia,  semsis įkvėpimo. Pažadu, kad kalbėsime net tik apie grožį, maisto gaminimą, bet ir susipažinsime su daugybe nuostabių Lietuvos moterų, kurių istorijos, tikiu, įkvėps ne vieną“, – pasakoja žinoma laidos vedėja.

Nijolė žada daug dėmesio skirti ir gamtos tausojimo bei visuomenės sąmoningumo didinimo temai. „Smagu, kad vis daugiau žmonių kalba temomis, kurios yra svarbios dėl visų mūsų ateities. Pavyzdžiui, jau ne vienerius metus kalbame apie ekologiją,  todėl ir savo laidose norime skleisti žinią, padėti žiūrovėms suprasti, kaip gyventi tvariau“, – apie būsimas laidos temas atvirauja Nijolė.

Laidos vedėja Nijolė teigia, kad laidos kūrybinės grupės tikslas yra pakviesti moteris šeštadienio rytais skirti valandą laiko sau. „Norime suteikti moterims turinio ir šeštadienio rytus paversti įkvėpimo šaltiniu – pakeisti savo grožio rutiną, imtis naujos veiklos, pagalvoti apie seniai išsvajoto verslo įkūrimą, pakeliauti po Lietuvą ar pasirūpinti savo sveikata. Tikime, kad kiekviena moteris laidoje ras tai, kas aktualu būtent jai“, – priduria laidos vedėja.

Jau pirmoje sezono laidoje šeštadienio rytą persipins įvairios temos. Su kelionių ekspertu Vytautu Kandrotu, kuriam gražiausių Lietuvos vietų paieška yra ne tik malonumas, bet ir darbas, bus kalbama apie keliones po Lietuvą. Taip pat puodeliui arbatos kviesime plaukų stilistę Gabiją Raikienę ir išgirsime jos netikėtą karjeros kelią. Kadangi šį sezoną „Mes pačios“ aktuali laisvalaikio pomėgių tema, siekianti paskatinti moteris įsitraukti į mėgstamą veiklą, Nijolė kalbins jodinėjimo centro, esančio Jonavos rajone, įkūrėją Vilmą. Jos istorija ne tik įkvėps kai kurias moteris išbandyti naują užsiėmimą, bet ir nebijoti svajoti bei kurti. Nuo vaikystės, kaip pati sako, susirgusi žirgų liga moteris dešimt metų sunkiai dirbo siekdama įkurti vietą, kurioje apjungtų darbą ir mylimą veiklą – rūpintųsi žirgais.

Pirmoji naujojo LNK sezono laida „Mes pačios“ – jau šį šeštadienį 9 val. per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: