Naujamiesčio vidurinėje mokykloje – narkotikų prevencijos paskaita ir draugiškos varžybos

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio rajono policijos komisariato (toliau – Panevėžio apskr. VPK Panevėžio r. PK) pareigūnai, siekdami formuoti pasitikėjimu ir bendradarbiavimu grįstą jaunimo santykį su policija ir vykdydami prevencijos projektus „Būk saugus“, „Narkotikų prevencija ir informacija apie juos“, spalio 16 dieną organizavo susitikimą su Naujamiesčio vidurinės mokyklos moksleiviais.

Panevėžio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus pareigūnė Virginija Masiulienė ir bendruomenės pareigūnas Darius Petraitis su moksleiviais kalbėjo apie socialinį atsparumą psichotropinėms medžiagoms, jų žalą, pasekmes ir atsakomybę, taikomą už vartojimą. Susitikimo metu buvo siekiama formuoti neigiamą mokinių požiūrį į narkotines medžiagas, sustiprinti moksleivių apsisprendimą nevartoti narkotikų.

Po diskusijų apie narkotikų žalą policijos pareigūnai kartu su mokyklos moksleiviais surengė draugiškas krepšinio ir šaudymo iš pneumatinio šautuvo varžybas. Krepšinio aikštelėje vyko atkakli kova, abi komandos žaidė „taškas į tašką“, sportinio azarto ir geros nuotaikos netrūko tiek dalyviams, tiek sirgaliams, rungtynių pabaigoje pareigūnams teko pripažinti jaunimo pranašumą.

Didžiulio susidomėjimo sulaukė ir šaudymas iš pneumatinio ginklo. Mokyklos kieme išsirikiavo didelė eilė mokinių, norinčių išmėginti rankos taiklumą.

Policijos pareigūnai džiaugėsi sportišku ir aktyviu jaunimu, padėkojo varžybų teisėjams: Naujamiesčio bendruomenės pirmininkui Sauliui Valčiukui ir Naujamiesčio vidurinės mokyklos socialinei darbuotojai Auksei Kuncienei, kūno kultūros mokytojai Verai Mitunevičienei ir kūno kultūros ir geografijos mokytojai Astai Auksutienei – už draugišką priėmimą. Visiems varžybų dalyviams ir mokytojams išdalytos atminimo dovanėlės. Gražias tradiciją tęsdami policininkai ir toliau lankys Panevėžio rajono mokyklas.

 

Karolina Miganovičienė

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: