Naujamiestyje įžiebta pagrindinė rajono Kalėdų eglė

Naujamiesčio prieigose šventiniu laikotarpiu bus dar daugiau pramogų ir šviesos. Šiaudinių skulptūrų parke sužibo Panevėžio rajono savivaldybės pagrindinė Kalėdų eglė. Šiaudinius papuošalus pagal lietuvių liaudies tradicijas nuostabaus grožio žaliaskarei sukūrė Naujamiesčio kultūros centro-dailės galerijos darbuotojai su pagalbininkais.

Šventinėje įžiebimo ceremonijoje, kuri vyko gruodžio 15 d., penktadienį, susirinkusiuosius pasveikino ir gražaus artėjančių švenčių laukimo palinkėjo Panevėžio rajono savivaldybės meras Povilas Žagunis, Naujamiesčio seniūnijos seniūnas Jonas Sankaitis.

Šventiniame renginyje dalyvavo Naujamiesčio kultūros centro-dailės galerijos jaunieji dūdoriai, būgnininkai, šokėjai, svečių nuotaiką kėlė Kalėdų Senelis, visi buvo vaišinami ant laužo išvirta kvapnia arbata. Įžiebus Kalėdų eglutę, dangų nutvieskė spalvingi fejerverkai.

Nuo ankstyvo rudens rajono gyventojų ir svečių iš visos Lietuvos gausiai lankomas šiaudinių skulptūrų parkas, kuris šiemet tradiciniame plenere buvo sukurtas Brolių Grimų pasakos „Jonukas ir Gretutė“ motyvais, tapo šviesia Kalėdine šiaudų pasaka.

Naujamiesčio kultūros centro-dailės galerijos direktorė Vigyta Dumbrienė sako, kad apšviestame Kalėdiniame šiaudų pasakos miestelyje rajono gyventojai ir svečiai galės lankytis iki Trijų Karalių.

„Žmonės mums skambina ir klausia, ar gali atvažiuoti grupėmis, su vaikučiais apsilankyti ir pasifotografuoti. Tikrai galite ir esate labai laukiami. Jonuko ir Grytutės namelis svetingai atvers Jums duris, Kalėdų eglutė suteiks nepakartojamų šventiškų akimirkų“,– žada V. Dumbrienė.

Savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: