Naujamiestyje siautė žiemos vario audra

Praėjusio sekmadienio vakarą dainavom! Gal ne visas Naujamiestis, bet žmonių sklidina kultūros centro salė – tai tikrai – džiaugsmo pilnom širdim.

Mūsų širdis dainai atidarė svečiai: dainininkas Liudas Mikalauskas, varinių dūdų orkestras „Aukštyn“ (vadovas Remigijus Vilys) ir šokėjų grupė (vadovės Asta Saikauskienė, Ugnė Zanevičiūtė-Audejeva).

Prie Liudo Mikalausko pavardės reikėtų prirašyti daug epitetų ir pareigybių: puikus bosas, Kauno muzikinio teatro solistas, Vytauto Didžiojo universiteto dėstytojas, Vilniaus, Klaipėdos ir Panevėžio muzikinių teatrų solistas, daugybės konkursų laureatas Lietuvoje ir ne tik, turintis retą jaunų dainininkų būryje patriotizmo ir lietuvybės dvasią, išdrįstantis plaukti prieš anglicizmo srovę.

Orkestras „Aukštyn“ – nuo Prezidentūros iki europinių muzikos festivalių nutiesę kelius mūsų kaimų vaikai. Perekšlių, Liberiškio, Ėriškių, Naujamiesčio… Suburti puikaus mokytojo ir vadovo, sužavi ir stebina visus. Tik didžiuotis jaunaisiais muzikantais čia, namie, gal nedrįstam – per amžius sunku buvo pranašams savam kieme.

Vakaro šiluma, subtilus humoras, puikus balsas, muzika ir lietuviško žodžio grožis – Liudo Mikalausko bendrystės su žiūrovais paslaptis. Mūsų jaunimas – orūs ir išdidūs muzikantai, grakščiai šokančios merginos, puiki pranešėja Gabrielė – koncerto pradžioje mus pagavo! Atsidarė dainų ir muzikos skrynelė: taip bręsta bendra, vienijanti, nuoširdi mažų miestelių nepakartojama dvasia.

 

Naujamiestietė Albina Saladūnaitė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply