Naujas COVID-19 židinys – Krekenavos slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje

Kaip pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras naujas koronoviruso židinys registruotas Panevėžio rajono Krekenavos slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje. Visi užsikėtusieji į Krekenavą buvo pervežti iš Panevėžio, kur buvo gydomi.

Panevėžio rajono savivaldybės poliklinikos, kurios pavaldume dabar yra visos trys rajono slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninės, vyriausioji gydytoja Neringa Šinkūnienė patvirtino, jog keturiems Krekenavos ligoninės pacientams yra nustatytas COVID-19 susirgimas, tačiau tik vienas iš jų jaučia nedidelius simptonus, o trims – jokie simptomai nepasireiškė. Anot pašnekovės, visus juos išrašant iš Panevėžio ligoninės infekcijos testas buvo neigiamas, tačiau po dienos jis jau buvo teigiamas. Visi užsikrėtusieji, laikantis visų rekomendacijų ir saugumo priemonių, gydomi Krekenavos ligoninėje.

N.Šinkūnienė kalbėjo labai optimistiškai ir teigė, kad dar sausį visi Krekenavos ligoninės darbuotojai buvo paskiepyti dviem skiepais, todėl rizika užsikrėsti pavojingu virusu yra sumažėjusi iki minimumo. Anot jos kitose dviejose rajono Ramygalos ir Naujamiesčio slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėse užsikrėtimų COVID-19 virusu nei tarp darbuotojų, nei pacientų nebuvo ir nėra.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: