Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-06-22

Naujas serialas „Čigonaitė“ pakvies atsakymų ieškoti kartu: ar įmanoma priversti žmogų įsimylėti?

Ne veltui sakoma, kad įsimylėjus jaučiamės taip, tarsi vasarą, o TV3 grupė romantiškam šiltajam laikotarpiui siūlo ne tik jau netrukus prasidėsiantį, tikrų jausmų kupiną projektą „Meilė be sienų“, bet ir daugybę meile alsuojančių serialų, tarp kurių – ir įtraukiančio siužeto serialas per TV8 „Čigonaitė“.

Ar įmanoma priversti žmogų įsimylėti? O gal bandymas pakovoti prieš likimą gali atnešti tik daugiau nepageidaujamų situacijų?

Pagrindinis serialo veikėjas Maksimas – gudrus, šarmingas ir tiesiog toks, kuriam neįmanoma atsispirti. Vyras atsidavęs mokslams ir tai laiko svarbiausiu savo uždaviniu. Įkalbėtas bendramokslės Liubos, kartu su ja Maksimas atvyksta reikalingos informacijos savo moksliniams darbams rinkti į kaimą. Tačiau jis nežino, jog moteris atvykti čia, pas jos tetą, skatino ne šiaip… Liuba – beprotiškai įsimylėjusi Maksimą, ir padarytų viską, kad tik gautų jo meilę ir pripažinimą. Moteris svajingai tikisi, kad jiems praleidus daugiau laiko jos šeimos namuose, Maksimas pagaliau šiltus jausmus pradės jausti ir jai.

Deja, prieš likimą nepakovosi… Anksčiau meile nė netikėjęs Maksimas kaime sutinka žavią čigonaitę Radą. Mergina, didžiausiam Liubos skausmui, netrukus visiems laikams pavergia Maksimo širdį, o jų šilti jausmai ima keisti ne tik jų pačių, bet ir visų su jais susijusių serialo personažų likimus.

Ar pavyks Liubai paveikti Maksimą? O gal šis bus pasiruošęs atsisakyti savo gražių tikslų ir leisis į meilės sūkurį su savo simpatija Rada?

Visi atsakymai – jau nuo birželio 26 d. savaitgaliais 17.00 val., seriale „Čigonaitė“ per TV8!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: