Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-09-22

Naujas TV3 projektas suvienys po visą pasaulį išsibarsčiusius lietuvius: leiskitės į kelionę pirmieji!

Tikriausiai sunku būtų su kažkuo palyginti tą jaudulį, kurį pajaučiame kelionėse – užsitęsusi pandemija iš daugelio atėmė galimybę pamatyti tai, ko dar nėra regėję ar paragauti kažką, ko dar niekuomet nėra turėję burnoje. Naujoji TV3 laida „Lietuvis pas lietuvį“ ne tik grąžins visą šį kelionėse juntamą netikėtumą, bet ir pakvies pamatyti gražiausias užsienio šalis pro ten gyvenančių mūsų tautiečių akis.

„TV3 televizija – ne tik svarbiausių sporto įvykių, aktualijų ir populiariausio pramoginio turinio transliuotoja, bet ir jungiamoji grandis su Lietuva tiems tautiečiams, kurie, nors ir kuria savo gyvenimą svetur, ekrane nori matyti širdžiai mielus veidus ir naujienas girdėti gimtąja kalba. Būdami vienu pagrindinių informacijos šaltinių užsienyje gyvenantiems lietuviams, kartu su organizacija „Pasaulio Lietuva“ pradedame naują projektą – laidą „Lietuvis pas lietuvį“. Sieksime ne tik nušviesti, kaip atrodo po visą pasaulį išsibarsčiusių lietuvių gyvenimai, bet ir visus suvienyti įrodant, kad nors ir esame skirtingi, visus mus vienija Lietuva“, – sakė TV3 Kūrybos direktorius Arvydas Rimas.

Laidoje lietuvių šeimos bus kviečiamos keliauti pas svetur įsikūrusius mūsų tautiečius, kurie savo nuolatiniam gyvenimui pasirinktą šalį atskleis per savo prizmę. Nors turistinės vietos – puiku, kur kas įdomiau pamatyti tas, kurios nėra kiekvienam žinomos. Juk taip ir atsiskleidžia svečios šalies grožis, tiesa?

„Televizijoje galima rasti laidų apie keliones arba atskirai ir apie užsienio lietuvius, tačiau niekuomet visa tai nebuvo sujungta į vieną. Laidoje „Lietuvis pas lietuvį“ pirmą kartą susipins ne tik keliautojų nuotykiai ir svetingų šeimininkų dosnumas, bet, laidos herojams susiduriant su įvairiais išbandymais, atsiskleis ir nacionalinio charakterio ypatumai“, – intriguoja laidos prodiuseris, Vladas Linauskas.

Šeimininkai, kurie priims lietuvių šeimą, bus pasirengę iš arti parodyti savo gyvenimą, užsienio šalies kultūrą, o taip pat atskleis ir savo gyvenimo būdo detales – nuo buities, lietuviškų tradicijų išsaugojimo iki integravimosi į vietos kultūrą, pomėgius. Pas šeimininkus atkeliavusi šeima ne tik mėgausis kelione, bet ir vertins ją priėmusių šeimininkų svetingumą.

Anot V. Lisausko, lietuviai – išties be galo svetingi, tad kiekvienoje laidoje tų, kurie priims lietuvių šeimą ir parodys savo namų jaukumą, laukia intriga – kiekvienas svetingas šeimininkas laidos pabaigoje perims estafetę ir pats pavirs į svečią, tęsiančiu savo kelionę jau kitoje šalyje.

Jei ir jūs esate pozityvi, komunikabili, žingeidi, kelionių išsiilgusi ir nuotykius dievinanti šeima, kviečiame pildyti dalyvių atrankos anketą ir leistis į gyvenimo nuotykį su laida „Lietuvis pas lietuvį“!

Nemokama 3 dienų kelionė pas kitoje šalyje gyvenančius lietuvius bus filmuojama jau visai netrukus, šį spalio mėnesį. Nusiteikite intrigai – kelionės tikslą sužinosite tik ištraukę burtus!

Anketą pildykite čia ir leiskitės į nepamirštamą nuotykį su viso pasaulio lietuviais: https://www.tv3.lt/lietuvispaslietuvi!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: