(M. Stankaičio nuotr.)

Naujas TV3 sezonas – jau netrukus: ryškiausios naujienos, pamiltos programos ir visa tai, kas rūpi žiūrovui

Visi mes esame skirtingi. Yra žmonių, besimėgaujančių lietingo rudens dargana, o kitiems džiugesį atneša tropinė kaitra. Vieni iš mūsų yra kūrybiški istorijų pasakotojai, o kiti – neprilygstami klausytojai. Kai kurie iš mūsų nepraleidžia nė vienos Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kovos, o kiti – dar vienos „Simpsonų“ serijos. Tačiau nepaisant to, kuo save laikome ir kur esame, mus visuomet palydi televizija – geriausias mūsų pačių atspindys. Būtent tokius unikalius ir skirtingai nuostabius savo žiūrovus šį rudenį pasitinka naujasis TV3 sezonas! 

Praėjusiais metais paskelbusi šūkį „Skirtingai nuostabūs“, TV3 televizija naujajame sezone jį tęsia toliau. Nėra tų pačių žmonių, identiškų istorijų ar to, apie ką kalbėti neverta – žiniasklaidos grupė priima ir išklauso visus.

Pamatykite naujojo TV3 sezono anonsą: https://bit.ly/3QMT9Yx

„Pasaulis nuolatos keičiasi, mes prisitaikome, tačiau kai kas lieka nepakitę – žmonės visais laikais save realizuoja per istorijas. Tokias svarbias, reikšmingus pokyčius lemiančias, empatiją skatinančias ar pralinksminančias istorijas pasakoja ir televizija. Tarp televizijos ir žiūrovų nuolat mezgasi abipusiai, nesibaigiantys mainai, kurių metu ne tik kartu patiriame gyvenimą, bet ir vieni kitiems dovanojame naujas, praturtinti gebančias patirtis. Todėl įsiklausę į žiūrovų poreikius, kiekvieną TV3 sezoną pasitinkame ne tik atsinaujinę ir dar aktualesni, bet ir ištikimi tiems, kurie palydi mus visą šį kelią“, – sako TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

Visą vasarą Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę svarbiausiose kovose lydėjusi TV3 žiniasklaidos grupė rudenį pakvies laukiamiausiam metų įvykiui – Europos čempionatui. Nepamirštamą patirtį dovanos ne tik daugybė krepšinio rungtynių, bet ir galimybė jas grupės valdomose platformose stebėti kiekvienam pačiu patogiausiu būdu.

Kartu su šia net kelias savaites truksiančia krepšinio fiesta prasidės ir naujasis televizijos sezonas, kuriame kiekvienas ras tai, kas jam yra artima ir rūpi labiausiai. Kaip pastebi L. Blaževičiūtė, taip yra dėl to, jog kasmet programų tinklelį padiktuoja pats gyvenimas – nuo svarbiausių aktualijų, artumą vienas kitam skatinančių laidų ar tokių programų, kurios pakelia nuotaiką, padeda pailsėti ir tiesiog gerai praleisti laiką.

„Aktualijas į priekį ir toliau ves bei atsirinkti milžiniškame naujienų sraute padės jau daugybę metų žiūrimiausios ir pelnytai objektyviausiomis vadinamos TV3 žinios. Jau kelis sezonus iš eilės sėkmingus rezultatus pirmadieniais demonstruoja ir antro skaitomiausio naujienų portalo Lietuvoje laida „Karštai su tv3.lt“, kuri šiemet atsinaujins ir taps dar artimesnė kiekvienam iš mūsų. Galiausiai, šiandienos įvykių fone, jaučiame žiūrovų poreikį į svarbiausią kiekvienos dienos aktualiją įsigilinti ir dar labiau. Būtent šią vietą mūsų eteryje užpildys ir į visus rūpimus klausimus atsakys įtakingiausias šalies visuomenininkas, žurnalistas Edmundas Jakilaitis, didžiausioje mūsų šio sezono naujienoje, laidoje „Dėmesio centre su Edmundu Jakilaičiu“, – sako L. Blaževičiūtė.

Geriau suprasti vienas kitą ir taip reikalingą atjautą žmogui pajausti kvies kitos nepamainomos, laiko patikrintos ir žiūrovų jau pamėgtos laidos. „Farai“ ir vėl įrodys, jog prieš įstatymą lygūs visi, „TV pagalba“ kvies įsiklausyti ir pabandyti suprasti, o daugiau nei 20 metų eteryje karaliaujanti žurnalistinių tyrimų laida „Prieš srovę“ – atrasti atsakymus tada, kai jų nebegali rasti niekas kitas.

„Dar viena televizijos misija – dovanoti pramogą, pradžiuginti ir praskaidrinti kasdienybę. Mūsų tinklelyje tokios istorijos pavirto į laidas, pamėgtus ir atsipalaiduoti leidžiančius serialus bei filmus. Žiūrovų dėmesiui šį rudenį – jubiliejinis „X faktorius“, kuris į kiekvieno namus įneša džiugesio, augina talentus ir kiekvieną sekmadienį leidžia pasijusti taip, tarsi dalyvautumėte geriausiame koncerte. Jubiliejų šiais metais švęs ir 15-ajam sezonui pakvies serialo „Moterys meluoja geriau“ personažai bei visus pralinksminti gebanti „Gero vakaro šou“ laida. Penktadieniais visą šeimą prie ekranų pritrauks tradicija tapęs „Didysis penktadienio filmas“, o šeštadienį pramogaukite su linksmu, bet intelektualumo prieskonį turinčiu ir visose mūsų platformose prieinamu žaidimu „galvOK“, – vardina TV3 generalinė direktorė.

Savaitgaliais TV3 ir toliau kvies lankytis įspūdingiausiose Lietuvos ūkiuose ir gaminti iš čia randamų gėrybių kartu su Gian Luca Demarco ir laida „La maistas“. Į kulinarinius pasakojimus pakvies „Virtuvės istorijos“, o lengvi, tačiau skanūs laidos „Gardu gardu“ receptai paskatins gaminti net ir to anksčiau nedariusius.

Garsiausi Lietuvos žmonės savo paslaptis patikės Kristinai Rimienei laidoje „Pasaulis pagal moteris“, o laida „Lietuvis pas lietuvį“ ne tik suvienys po visą pasaulį išsibarsčiusius mūsų tautiečius, bet ir pakvies pamatyti gražiausias užsienio šalis pro ten gyvenančių lietuvių akis. Sodininkystės ir žemės ūkio darbų subtilybes tradiciškai perprasti padės laidos „Svajonių sodai“ ir „Svajonių ūkis“.

Taip pat savaitgaliais lauks ir keletas neabejotinai žiūrovus patrauksiančių naujienų. Laida „Į sveikatą“ sveiką gyvenimo būdą parodys taip, kad nejučiomis pagausite save planuojantį rytinį pasibėgiojimą, o nepakeičiamas Audrius Bružas, pasitelkęs improvizacinius gebėjimus, pakvies „Sėkmės istorijoms“…

Naujas ir intriguojantis TV3 sezonas – jau netrukus!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: