Nauji NVŠ teikėjai kviečiami akredituoti programas

2021 m. rugsėjo–gruodžio mėnesiais planuojamas Neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) finansavimo, principu „pinigai paskui vaiką“, tęstinumas. Panevėžio miesto savivaldybė kviečia naujus NVŠ programų teikėjus iki rugpjūčio 13 d. 15 val. teikti dokumentus dėl šių programų finansavimo.

Savivaldybė laukia programų paraiškų iš asociacijų, klubų, viešųjų įstaigų, nevyriausybinių organizacijų, kurios nori dirbti su vaikais ir turi idėjų NVŠ veiklai. Atkreipiame dėmesį, kad naujas NVŠ programas gali kurti ir mokytojai, kurie turi galimybę gauti NVŠ finansavimą tapę laisvaisiais mokytojais.

NVŠ programos atitikties reikalavimams paraišką pateikti Švietimo skyriaus vyr. specialistei Simonai Vizbarienei arba siųsti el. paštu simona.vizbariene@panevezys.lt. Visi nauji NVŠ teikėjai turi būti registruoti Švietimo ir mokslo institucijų registre (ŠMIR), o programos užregistruotos Neformaliojo švietimo programų registre (NŠPR) bei užpildyti NVŠ programos atitikties reikalavimams paraišką. Dokumentus prašoma teikti pagal patvirtintą planą. Dėl registracijos į ŠMIR teirautis tel. (8 45) 501 390.

Savivaldybė taip pat primena, kad NVŠ teikėjai veiklas vykdo ir vasaros metu, tad vaikai kviečiami ir vasarą dalyvauti užsiėmimuose. Dėl minėtų veiklų reikia kreiptis į būrelių vadovus.

Dėmesio! NVŠ teikėjams, įgyvendinusiems NVŠ programas 2021 m. vasario – birželio mėnesiais, naujų paraiškų teikti nereikia. Tačiau šie teikėjai gali teikti papildomas naujas programas. Tokiu atveju jiems pakanka užpildyti ir pateikti tik Neformaliojo vaikų švietimo programos atitikties reikalavimams paraiškos formą.

Daugiau informacijos www.panevezys.lt. 

Komunikacijos skyrius 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: