Naujieji Burbiškio dvaro šeimininkai Orinta Eivaitė-Hoang ir Kim Hoang kviečia į aristokratišką Šv. Kalėdų vakarą

Vingiuotu keliuku per Anykščių regioninį parką atkeliavus iki Burbiškio dvaro rūmų visuomet užgniaužia kvapą – lyg nusikeli į kelionę po didingus, prabanga tviskančius bajorininkijos laikus, tuo pačiu aplanko naujų įspūdžių jaudulys ir artėjančių švenčių nuotaika. Žengus per įspūdingų XIX am. rūmų slenkstį, pasitinka šventiškai išpuoštas stilingas Burbiškio dvaro interjeras bei rūmų menėje spindinti didžiulė Kalėdų eglutė. Taip naujieji dvaro šeimininkai Orinta Eivaitė-Hoang ir Kim Hoang ruošiasi sutikti svečius ypatingoje Burbiškio dvaro Kalėdų šventėje gruodžio 27 dieną. Apie artėjančias gražiausias metų šventes bei laukiantį Kalėdinį vakarą dvare šnekėjomės su Orinta ir Kim.

Ką Jūsų šeimai reiškia Šv. Kalėdos?

„Kad ir kurioje pasaulio šalyje tekdavo darbuotis, artėjant Šv. Kalėdoms, mes visuomet stengdavomės visi grįžti į namus, kartu puošti eglutę, susėsti prie bendro šventinio stalo bei pasidalinti viskuo, kas svarbiausio nutiko per praėjusius metus. Man Šv. Kalėdos – tai laikas, kuomet norisi trumpam pamiršti rūpesčius ir darbus bei daugiau laiko skirti buvimui kartu su savo artimiausiais žmonėmis,“ – sako Orinta.

„Šias tradicijas siekiame puoselėti ir dvaras mūsų šeimai dabar yra ta vieta, kurioje norime toliau nuo miesto šurmulio, elegantiškoje aplinkoje kurti tą šventinį jaukumą ir šilumą bei, žinoma, ja dalintis su savo svečiais,“ – prideda Kim.

Ar atsinaujinusiame Burbiškio dvare siekiate išlaikyti senąsias dvaro tradicijas?

„Dvaras nuo pat savo įkūrimo pradžios buvo vieta, kurioje susitikdavo ne tik Lietuvos elitas, bet ir nuolat viešėdavo kompetentingi svečiai iš užsienio, su kuriais į dvarą keliavo meno dirbiniai, žinios apie tolimąsias kultūras, tarptautinės virtuvės papročiai,“ – pasakoja Kim Hoang. „Mes su žmona norime, jog dvare toliau būtų dalinamasi ne tik aristokratiška kokybe, bet ir klestėtų pasaulietiška dvasia. Džiaugiamės, jog Burbiškio dvaras populiarėja kaip vieta svarbiems, tarptautinio lygio verslo susitikimams, populiarūs dvare organizuojami teminiai vakarai, svečiai jau įvertino ir mūsų išskirtinę virtuvę, kurioje ryškiai skleidžiasi įvairių kultūrų, o ypatingai pietietiška dvasia. Nuo vaikystės augau Italijoje, taip pat yra tekę dirbti užsienyje su garsiausiais pasaulio šefais, o sukauptas žinias sudėjau į Burbiškio dvaro meniu, kuriame – išskirtinai sezoniniai patiekalai, tik šviežiausi ingredientai bei rafinuoti patiekalai, kurių nerasite niekur kitur!“ – sako Kim.

Ko lankytojai gali tikėtis gruodžio 27-ąją, Burbiškio dvaro Kalėdų renginyje?

Virtuvės šefas Šarūnas Marčiulaitis

„Kaip ir minėjau, siekiame, jog mūsų svečiai dvare rastų tik aukščiausios klasės kokybę, kurią Burbiškio dvaro Kalėdų renginio svečiams dovanos žinomas operos solistas Eugenijus Chrebtovas, jam akompanuos profesionalus pianistas Feliksas Zakrevskis. Po koncerto mūsų virtuvės šefas Šarūnas Marčiulaitis pristatys išskirtinę degustacinę vakarienę, taip pat svečiai galės mėgautis rinktiniu viskiu, šampanu, vynu,“ – pasakoja Kim.

„Laukia ir daugiau muzikinių siurprizų bei dar niekur nematytas, unikalaus meninio projekto pristatymas, tačiau norime išlaikyti intrigą, taigi labai kviečiame atvykti ir pamatyti viską savo akimis. Laukia Šv. Kalėdų dvasios kupinas, elegantiškas, aristokratiškas vakaras!“ – sutartinai taria Kim ir Orinta.

Daugiau informacijos apie Kalėdas Burbiškio dvare galite rasti: https://bit.ly/2LDtS44


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: