Naujienų portalas AINA žengia naują žingsnį – pradės tiesiogines transliacijas iš televizijos studijos

Seniausiai Aukštaitijoje veikiantis ir šiais metais 15-ąjį gimtadienį švęsiantis naujienų portalas AINA.LT rengiasi vaizdo transliacijoms iš televizijos studijos. Tiesiogiai bus transliuojami aktualūs pokalbiai, karštos diskusijos, pristatomi įdomūs krašto žmonės.

„Praėjusiais metais video turiniui skyrėme daugiau dėmesio ir pamatėme, kad skaitytojams tai patinka. Specialiai „YouTube“ kanale įkūrėme AINA televizijos kanalą, kuriame talpiname įvairius vaizdo įrašus. Vaizdo transliacijas planuojame pradėti AINA.LT, Youtube ir Facebook kanalais jau kovo mėnesį“, – teigia AINA Media grupės projektų vadovas Rokas Andrijauskas.

AINA.LT pirmieji Aukštaitijoje pradėjo tiesiogines transliacijas socialiniais tinklais. Socialinio tinklo Facebook paskyrų Aina.lt ir Panevėžiečiai sekėjai pernai galėjo stebėti tiesiogines transliacijas iš liepos 6 dieną Kupiškyje, egzotiškoje Uošvės Liežuvio saloje vykusio kūrybos ir meno festivalio „Stichijos“ bei liepos pabaigoje vykusios Anykščių miesto šventės.

„Mes pastebime, kad vaizdo įrašų populiarumas sparčiai auga, todėl šiais metais tiesioginės transliacijos iš įvykių ir renginių užkariaus dar daugiau AINA.LT eterio. Turime daug planų ir idėjų, todėl kviečiame ištikimus skaitytojus ir naujus fanus sekti mūsų naujienas, nes ateityje atsiras naujų, įdomių projektų, į kuriuos įtrauksime ir jus“, – teigia R. Andrijauskas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: