Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-06-13

Naujoje „Gražuolės ir pabaisos“ versijoje – ryškiausios Holivudo žvaigždės ir įspūdingiausi efektai

Dar vienam ypatingam vakarui su šeima TV3 dovanoja nepaprastą istoriją apie „Gražuolę ir pabaisą“. Tik šįkart ji – dar įspūdingesnė, o fantastinių filmų gerbėjai čia ras ir pažįstamų veidų. Vienas jų – filmų apie burtininką „Harį Poterį“ žvaigždė Emma Watson.

Filmas, kuris užburs savo magija, dar kartą primins, kad meilė – pats stipriausias ir viską įveikti galintis jausmas.

Istorijoje atskleidžiama užkeikto princo istorija. Jaunas vyras gyveno puikų gyvenimą, kol kartą į jo pilį neužklydo kerėtoja, paprašiusi princo prisiglausti nuo audros. Nieko neįtariantis jaunuolis pagalbą suteikti atsisakė, o po kelių sekundžių jo visas senasis gyvenimas pavirto dulkėmis. Kerėtoja pavertė jį bjauria pabaisa, o jo tarnus – įvairiais buityje randamais daiktais. Vienintelis būdas princui nutraukti šitokią savo ir tarnų lemtį, į savo širdį įsileisti meilę.

Po kelių metų beširdį princą užklumpa staigmena. Į jo pilį užklysta Bela, kuriai nėra nieko svarbiau už mylimą tėtį. Pasirodo, kad princo pilies teritorijoje nuskynęs dukrai rožę, vyras užsitraukė princo rūstybę, ir šis nusprendė jį įkalinti. Apie tai sužinojusi Bela netrukus atskubėjo brangiausiam savo tėčiu į pagalbą, o princui pasiūlė sandorį. Jauna mergina, mainais už tai, kad pabaisa paverstas princas paleistų į laisvę jos tėvą, pasisiūlo pati tapti jo įkaite.

Princas sutinka, o netrukus tarp jo ir Belos užsimezga vis artimesnis ir artimesnis ryšys. Deja, tam netrukus sukliudo buvęs karininkas Gastonas, kurio žiaurumui nėra ribų…

Žinoma pasaka šįkart taps neįtikėtina ne tik dėl specialiųjų efektų, bet ir dėl įspūdingos žinomų aktorių vaidybos ar „Oskarų“ laureato kurtos muzikos.

Dar vienas jaukus vakaras su šeima ir visų skoniams įtiksiančia juosta „Gražuolė ir pabaisa“ – jau šiandien, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: