AINA.LT nuotr.

Naujoje miesto taryboje 13 naujų veidų

Kovo 1 –ąją savivaldybių tarybų rinkimuose triumfavo Visuomeninis rinkimų komitetas „Povilas Urbšys už sąrašą KARTU“ gavę net 7 rinkėjų mandatus. Antroje vietoje TS-LKD surinkę 6 mandatus.

Pirmadienį ryte, suskaičiavus rinkėjų balsus išaiškėjo ir partijų kandidatai į miesto tarybą. Jau suskaičiuoti ir pirmumo balsai.

Į tarybą pateko Visuomeninio rinkimų komiteto „Povilas Urbšys už sąrašą KARTU“ atstovai:  Rytis Mykolas Račkauskas, Darius Viržonis, Daumantas Simėnas, Vitalija Vasiliauskaitė, Loreta Masiliūnienė, Arūnas Balčiūnas ir Rimantas Ridikas.

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų šešetukas (turėjo 9 vietas taryboje) išsidėstė sekančiai: Maurikijus Grėbliūnas, Algis Čeponis, Vitalijus Satkevičius, Vidmantas Baltramiejūnas, Petras Luomanas ir Valdas Staugaitis.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos ketvertuke (buvo 3 mandatai) Gema Umbrasienė, Juozas Bečelis, Mantas Leliukas ir Tomas Josas.

Lietuvos socialdemokratai turėję taryboje 7 vietas gavo tik 4 ir po reitingavimo  išsidėstė sekančiai: Janina Gaidžiūnaitė, Povilas Vadopolas, Donatas Degenis ir Danutė Stanevičienė.

Darbo partija vieninteliai išlaikė savo pozicijas ir jų trejetukas liko nepakitęs: Galina Kuzmienė, Alfonsas Petrauskas ir Virginijus Viržintas.

Visuomeniniam rinkimų komitetui „Mums svarbu“ atiteko dvi vietos. Į tarybą pateko Kęstutis Lukoševičius ir Aleksas Varna.

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžiui iš trijų mandatų liko tik du. Į tarybą išrinkti Laimutis Sėdžius ir Zita Kukuraitienė.

Gintaro Šileikio visuomeninis rinkimų komitetas pasirodė gavo 2 mandatus. Tarybos nariais taps Gintaras Šileikis ir Albinas Ivonaitis.

Į Panevėžio miesto tarybą nepateko (nesurinko 4 proc. rinkėjų balsų) Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai), Partija Tvarka ir teisingumas (turėjo 4 vietas taryboje) ir Lietuvos liaudies partija.

Jei kovo 15 d. antrajame mero rinkimų ture nugalės R. M. Račkauskas, tarybą papildys 14 naujas tarybos narys.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: