Naujos mobilios paslaugos – lankytojų patogumui!

Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje kuriamos naujos paslaugos – BIBLIOTEKININKAI taps MOBILŪS, bus įkurtas išmanusis vartotojams skirtas kompiuteris liečiamu ekranu. Šios naujovės – sėkmingai bibliotekoje įgyvendinamo projekto „Mobilus bibliotekininkas. Nuo stalviršio prie tapšnoklio“ rezultatas.

Bibliotekos erdvėse pagerintas bevielis Wi-Fi ryšys, nupirkti penki planšetiniai kompiuteriai, kuriuose įdiegtos visos patogesnei knygų paieškai reikalingos programos. Jais, kad patogiau aptarnautų skaitytojus, visoje bibliotekoje naudosis bibliotekininkai.

Abonemente bus įrengtas informacijos punktas, kuriame vartotojai ras išmanųjį kompiuterį liečiamu ekranu su integruotu specialiai šio projekto metu sukurtu leidinių vaizdų katalogu, sudarytu pagal temas. Lankytojai taip pat galės greičiau ir patogiau rasti informaciją duomenų bazėse ir elektroniniame kataloge.

Bibliotekos darbuotojai džiaugiasi, jog projektas „Mobilus bibliotekininkas “Nuo stalviršio prie tapšnoklio“ ne tik pagerins ir palengvins informacijos paiešką skaitytojams, skatins bibliotekos fondų naudojimą, bet ir suteiks bibliotekininkams galimybę teikti kokybišką informaciją bet kurioje bibliotekos erdvėje.

Projektą dalinai finansavo Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.

 

Janina Janickienė

Virginijaus Benašo nuotraukos


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: