Panevėžio PPAR nuotr.

Naujose Tarybose ir rūmų nariai

Kovo 1 –ąją Panevėžiečiai ir Panevėžio rajono gyventojai rinko naujuosius tarybos narius ir merus. Suskaičiavus rinkėjų bei kandidatų pirmumo balsus išaiškėjo ir partijų kandidatai į miesto tarybą.

„Džiaugiamės, kad mūsų nariai yra visuomenėje aktyvūs piliečiai, dalyvauja politiniuose ir visuomeniniuose judėjimuose, nėra abejingi mūsų miestui ir rajonui. Tikimės, kad jų darbas tarybose pasitarnaus konstruktyvesniam verslo ir valdžios dialogui, o bendri sprendimai padės kelti miesto ir rajono gyventojų gerovę. Sėkmės tarnaujant miesto žmonėms“, – linki Panevėžio prekybos pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas.

Panevėžio prekybos pramonės ir amatų rūmai džiaugiasi, kad naujoje miesto taryboje dirbs ir 5 rūmų nariai. Tai Visuomeninio rinkimų komiteto „Povilas Urbšys už sąrašą KARTU“ atstovas Rimantas Ridikas (UAB „Reklamos forma“ direktorius) bei Loreta Masiliūnienė (Panevėžio M. Rimkevičaitės technologinė m-kla), Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys Juozas Bečelis (PPPAR viceprezidnetas) bei Visuomeninio rinkimų komiteto „Mums svarbu“ kandidatai Kęstutis Lukoševičius (Panevėžio kolegija) bei Aleksas Varna (UAB „Panoden“ valdybos pirmininkas).

Trys rūmų nariai tapo ir Panevėžio rajono tarybos nariais, tai Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio atstovas Jonas Katinas (UAB „Pas „Katiną“), Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovai Vitalija Kuliešienė (UAB „Dembavos medelynas“ direktorė) ir Albinas Kisielis (UAB „Radviliškių kaimo kepykla“).


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: